Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou."— Transkript prezentace:

1

2 ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou

3 I. Stupeň  Ve přízemí této budovy jsou dvě místnosti určeny školní družině. V dolní části je také sborovna,WC, šatny,kabinet a jídelna.  V prvním patře jsou tři třídy, které jsou přizpůsobeny výuce malotřídek a WC.

4 II.Stupeň  V pod přízemí jsou šatny, kotelna a sborovna.  V přízemí je ředitelna, dvě třídy a kuchyňka.  V prvním patře jsou dvě třídy a WC.  Půdní prostory jsou využívány jako kabinety na pomůcky.  K zadní části školy je přilehlé velké travnaté hřiště.

5 Naše školička má mnoho zájmových kroužků ! • rybářský kroužek • kroužek angličtiny • kroužek němčiny • aerobik • DAP • zdravotní kroužek • keramický kroužek

6 Keramický kroužek  Každý dává příbuzným dárky pod stromeček, ale nejhezčí dárky jsou ty co vyrobíte sami a třeba v naší keramické dílně.  Keramický kroužek se přihlásil do soutěže „Duhová dílna“ a získal dotaci 30.000 Kč na vybavení.  Keramický kroužek vedou Vladimíra Prudká a Miluše Dudová.

7 Jezdíme i na výlety  Naše škola pořádá mnoho krásných výletů.  Jednou ročně je den bez rozvrhu, to si každá učitelka vybere výlet a děti se rozhodnou kam pojedou.  Tento rok jedeme do školy v přírodě na Petrovu boudu v Krkonoších.

8 Historie • Ministerstvo školství a národní osvěty zřídilo v Kostomlatech státní měšťanskou školu. • Ve školním roce 1907 – 1908 měla škola 202 žáků. V roce 1912 měla již 252 žáků. Dnes má škola asi 96 žáků.

9 Učitelé  Paní ředitelka Jana Kudláčková učí Občanskou výchovu.  Paní učitelka Miluše Dudová učí dějepis, rodinou výchovu, zeměpis a literaturu.  Paní učitelka Helena Klementová učí matematiku, fyziku a praktické činnosti.  Paní učitelka Jarmila Palicová učí německý jazyk, informatiku a tělocvik.  Paní učitelka Alena Taüberová učí přírodopis a výtvarnou výchovu.  Paní školnice Vlaďka Prudká

10 To nejlepší na škole – prázdniny!  Podzimní prázdniny: 26. 10. – 27. 10. 2006  Vánoční prázdniny: 23. 12. 06 – 2. 1. 2007  Pololetní prázdniny: 2. 2. 2007  Jarní prázdniny: 26. 2. – 4. 3. 2007  Velikonoční prázdniny: 5. 4. – 6. 4. 2007  Letní prázdniny: 30. 6. – 31. 8. 2007

11 Žáci naší školy ! • Žáci naší školy jsou velice aktivní. Účastní se mnoho soutěží např.: §11:55, Bořeňská čarodějnice a život bez Drog. • A naši školu mají velmi rádi !

12 Kontakty  adresa školy ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou Světecká 285 41754 Kostomlaty pod Milešovkou e-mailová adresa školy zs.kostomlaty@cmail.cz zs.kostomlaty@cmail.cz  Autor : Pavlína Tandlerová


Stáhnout ppt "ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou ZŠ Kostomlaty pod Milešovkou."

Podobné prezentace


Reklamy Google