Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dneska se něco naučíme o matematice Cílem je, naučit se samostatně vyřešit problémy, pomocí znalosti ze základky, střední školy a univerzity (pokud si.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dneska se něco naučíme o matematice Cílem je, naučit se samostatně vyřešit problémy, pomocí znalosti ze základky, střední školy a univerzity (pokud si."— Transkript prezentace:

1

2 Dneska se něco naučíme o matematice

3 Cílem je, naučit se samostatně vyřešit problémy, pomocí znalosti ze základky, střední školy a univerzity (pokud si někdo ještě vzpomíná).

4 Dám vám jeden příklad, abyste věděli oč jde a zbytek si vyřešte sami Situace je taková, že vám dám 3 čísla a jeden výsledek, a vy uděláte tolik matematických operaci co potřebujete, tak aby vám vyšel výsledek co jsem vám dal = Jednoduché, že?... Teď ty ostatní.

5 111 = = = = = = = = = 6

6 Tak co, už jste vyřešili něco?... Ne, č. 2 neplatí, ten jsem vyřešil před chvíli. Tak jiný příklad? Aha... Č. 6 Moc těžké!!! = EINSTEINE!!!!!

7 A co ten zbytek? Požádáme o pomoc? Tak takhle ne, už jsem zapomněl, že jste inteligentní jedinci. Tak si myslím,že když bereme na ohled vaši schopnosti, tak jste vyřešili č. 3, 333 = 6 x- možná č. 5 a když budete mít štěstí i č. 7º 555 = 6 /+ 777 = 6 - /+ ani tak??? Tak jo. Proto jsme tady. Minus sedm děleno sedmi rovná se jedna. Minus jedna plus sedm rovná se šest.

8 999 = 6 Teď vyřešíme ty co jsou o něco složitější. Č = Č. 9 x - Č = Toto není ještě vono, že? Aha!!! Ale toto už je něco jiného.

9 A tím končí naše dnešní výuka. Ne... Ne... Ještě ne... ne... Ještě zbývá vyřešit č = 6 Dobře, dám vám jednu nápovědu. ++ Ne?Ne?Ne?Ne? ! Jste na tom špatně s matematikou !! Ani tak ? FA K TORI Á L: Faktoriál je číslo, který obdržíme násobením všech předchozích čísel až do 1. Symbolizuje se vykřičníkem = 3 3x2x1 = PRASÁRNA !!!!

10 No podle tohoto výkonu radši se příště naučíme jak se dá chodit a žvýkat zároveň. S láskou: UČITEL


Stáhnout ppt "Dneska se něco naučíme o matematice Cílem je, naučit se samostatně vyřešit problémy, pomocí znalosti ze základky, střední školy a univerzity (pokud si."

Podobné prezentace


Reklamy Google