Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PSY 414 Praxe a stáže (manželství a rodina) Garant: Milan Pilát Katedra psychologie FSS MU 2012/2013.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PSY 414 Praxe a stáže (manželství a rodina) Garant: Milan Pilát Katedra psychologie FSS MU 2012/2013."— Transkript prezentace:

1 PSY 414 Praxe a stáže (manželství a rodina) Garant: Milan Pilát Katedra psychologie FSS MU 2012/2013

2 Náplň praxe, cíle fungováním instituce nabízející MRP (nabídka zařízení, struktura a vzdělávání pracovníků, organizační a zákonné zakotvení MRP ad.) praktický nácvik a rozvoj vlastních dovedností v cvičném terapeutickém rozhovoru (využití videonahrávky při nácviku, video ukázky reálných terapeutických sezení ad.) přítomnost při práci experta (individuální náslechy, prezentace kazuistik, možnosti rozhovorů a cílených otázek na práci v MRP, účast na intervizních seminářích pracovníků MRP ad.)

3 Rozsah a struktura První týden: Manželské a rodinné poradně Bethesda (Starobrněnská 7, Brno) pod vedením garanta kurzu – viz Seminární skupiny v IS. Termíny: 12. – , 26. – a 14. – Druhý týden: pak bude realizován formou individuálních náslechů a přítomnosti v poradenském zařízení s garancí konkrétního manželského a rodinného poradce či terapeuta některého ze smluvních zařízení: –Manželská a rodinná poradna Bethesda, Starobrněnská 7, Brno. –Manželská a rodinná poradna, Buzkova 43, Brno. –Manželská a rodinná poradna, Bratislavská 2, Brno. –Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, Sladkovského 2 b, Blansko. Na pořadí týdnů nezáleží

4 Podpora IKAPSY druhý týden praxe je po domluvě možné absolvovat individuálně i na jiném odpovídajícím pracovišti nárok na získání finanční podpory z projektu IKAPSY - cestovné, ubytování, podpora experta (více na

5 Povinnosti studenta, ukončení Etický kodex Potvrzení o absolvování praxe Písemná zpráva z praxe (reflexe) - vše vložit do IS (Odevzdávárny)

6 Děkuji za pozornost. Milan Pilát Garant kurzu PSY414 Praxe a stáže (manželství, rodina)


Stáhnout ppt "PSY 414 Praxe a stáže (manželství a rodina) Garant: Milan Pilát Katedra psychologie FSS MU 2012/2013."

Podobné prezentace


Reklamy Google