Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

V Zákaznické slevy – vazba na zákaznický systém, karty Platba v hotovosti, cizí měnou, platební kartou, dárkovou poukázkou, šekem Fulltextové vyhledávání.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "V Zákaznické slevy – vazba na zákaznický systém, karty Platba v hotovosti, cizí měnou, platební kartou, dárkovou poukázkou, šekem Fulltextové vyhledávání."— Transkript prezentace:

1 V Zákaznické slevy – vazba na zákaznický systém, karty Platba v hotovosti, cizí měnou, platební kartou, dárkovou poukázkou, šekem Fulltextové vyhledávání podle libovolné informace na skladové kartě - Artikl, EAN, MATCH, Cena, Název, Značka… Editační pole pro práci zadávání informací o prodeji SW pokladna s intuitivním ovládáním, jednoduchým nastavením a rychlým zaškolením obsluhy Sleva Sleva-73,80SumaEUR 418,18 Celkem před slevou 491,98 Výběr velikostní a barevné varianty. Přehled prodeje za doklad Numerická klávesnice Změna prodejní ceny částkou, procentem, částkou ceny, slevy Zaparkování a odparkování dokladu během prodeje Náhled na stav skladu ostatních prodejen včetně obrázku Evidence a vyhodnocení prodeje dle prodavačů Fulltextové vyhledávání podle libovolné informace na skladové kartě - Artikl, EAN, MATCH, Cena, Název, Značka… Rozhraní pro vedoucího prodejny Vyhodnocení prodeje dle artiklu, skupin artiklu, dnů, hodin, prodavače, zákazníka, sezón. Prodejní doklady Návraty zboží s vazbou na stav skladu Finanční doklady – vklady, výběry, spotřeba, mzdy Tisk aktuálního stavu pokladny Seznam dokladů – zaparkovaných prodejních, finančních Otevření zásuvky Uzávěrky denní, měsíční, tisk na účtenkovou tiskárnu Příjem a výdej reklamace – integrovaný reklamační modul www.ansystems.cz

2 Možnost generování vlastní číselné řady čárových kódů resp. číselného rozsahu EAN a samotný tisk etiket přímo ze skladové karty SW skladové řešení pro maloobchodní sítě s centrálním řízením působící v oblastech móda, obuv, sport, hračky, elektronika, drogerie, klenoty, kde jsou kladeny velké nároky na evidenci různých charakteristik jako jsou velikosti, barvy, materiály, značky, sezóny, sériová čísla, obrázky Možnost přiřazení obrázku k artiklu Evidence charakteristik (velikosti, barvy) k artiklu Informace o celkovém stavu zásob artiklu, nákupních cenách,... Ceník Přehledné zobrazení stavu zásob na jednotlivých skladech do velikostí, s možnostmi filtrací na aktuální, blokovaný, volný stav zásob a také na stav zákaznických a dodavatelských objednávek Přehled zásob po charakteristikách (v barvách a velikostech)

3 Rozhraní pro vedoucího prodejny Vyhodnocení prodeje dle artiklu, skupin artiklu, dnů, hodin, prodavače, zákazníka, sezón. Prodejní doklady Návraty zboží s vazbou na stav skladu Finanční doklady – vklady, výběry, spotřeba, mzdy Tisk aktuálního stavu pokladny Seznam dokladů – zaparkovaných prodejních, finančních Otevření zásuvky Uzávěrky denní, měsíční, tisk na účtenkovou tiskárnu Příjem a výdej reklamace – integrovaný reklamační modul Rozhraní pro vedoucího prodejny Vyhodnocení prodeje dle artiklu, skupin artiklu, dnů, hodin, prodavače, zákazníka, sezón. Prodejní doklady Návraty zboží s vazbou na stav skladu Finanční doklady – vklady, výběry, spotřeba, mzdy Tisk aktuálního stavu pokladny Seznam dokladů – zaparkovaných prodejních, finančních Otevření zásuvky Uzávěrky denní, měsíční, tisk na účtenkovou tiskárnu Příjem a výdej reklamace – integrovaný reklamační modul Sleva -73,80 Suma EUR 418,18 Celkem před slevou 491,98 Výběr velikostní a barevné varianty.

4 Možnost generování vlastní číselné řady čárových kódů resp. číselného rozsahu EAN a samotný tisk etiket přímo ze skladové karty SW skladové řešení pro maloobchodní sítě s centrálním řízením působící v oblastech móda, obuv, sport, hračky, elektronika, drogerie, klenoty, kde jsou kladeny velké nároky na evidenci různých charakteristik jako jsou velikosti, barvy, materiály, značky, sezóny, sériová čísla, obrázky Možnost přiřazení obrázku k artiklu Evidence charakteristik (velikosti, barvy) k artiklu Informace o celkovém stavu zásob artiklu, nákupních cenách,... Ceník Přehled zásob po charakteristikách (v barvách a velikostech) Přehledné zobrazení stavu zásob na jednotlivých skladech do velikostí, s možnostmi filtrací na aktuální, blokovaný, volný stav zásob a také na stav zákaznických a dodavatelských objednávek

5 SW pokladna s intuitivním ovládáním. jednoduchým nastavením a rychlým zaškolením obsluhy Integrovaný reklamační modul a zákaznický systém. Vyhodnocení prodeje dle artiklu, skupin artiklu, dnů, hodin, prodavače, zákazníka, sezón. Sleva -73,80SumaEUR 418,18 Celkem před slevou 491,98 Výběr velikostní a barevné varianty. Fulltextové vyhledávání podle libovolné informace na skladové kartě - Artikl, EAN, MATCH, Cena, Název, Značka…


Stáhnout ppt "V Zákaznické slevy – vazba na zákaznický systém, karty Platba v hotovosti, cizí měnou, platební kartou, dárkovou poukázkou, šekem Fulltextové vyhledávání."

Podobné prezentace


Reklamy Google