Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Rekapitulace projektu „DIDGERIDOO V JESKYNI 2011“ 1. ročník benefiční koncertní poutě SPRÁVA JESKYNÍ ČR Zdeněk Vilímek a organizační tým Lidotep duben.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Rekapitulace projektu „DIDGERIDOO V JESKYNI 2011“ 1. ročník benefiční koncertní poutě SPRÁVA JESKYNÍ ČR Zdeněk Vilímek a organizační tým Lidotep duben."— Transkript prezentace:

1 Rekapitulace projektu „DIDGERIDOO V JESKYNI 2011“ 1. ročník benefiční koncertní poutě SPRÁVA JESKYNÍ ČR Zdeněk Vilímek a organizační tým Lidotep duben - říjen 2011

2 Rekapitulace 1. ročníku DIDGERIDOO V JESKYNI ročník benefiční koncertní pouti se konal v devíti jeskyních ČR, v období od května do října Netradiční oživení přírodního a kulturního odkazu pravěkých prostor ve spojení s nejstarším hudebním nástrojem na světě a etnickou hudbou. Vystoupilo celkem 62 tuzemských a mezinárodních účinkujících (Česká republika, Slovensko, Polsko, Irsko, Japonsko).

3 Rekapitulace 1. ročníku DIDGERIDOO V JESKYNI 2011 Koncerty v jeskyních ČR navštívilo přes lidí. Na benefiční účely věnována částka Kč (Kojenecký ústav Praha a Olomouc, podpora asistenčních a terapeutických služeb dětí s vývojovým postižením bez rodinného zázemí) Web – hlavní informační rozcestník, cca 4000 návštěv, ohlasy ve veřejné knize návštěv, foto-video galegie, články o koncertní pouti.

4 Pořadatelé SPRÁVA JESKYNÍ ČR, Průhonice Příspěvková organizace Zdeněk Vilímek a organizační tým Lidotep, Olomouc Kontaktní osoba Mgr. Zdeněk Vilímek vedoucí organizačního týmu mobil:


Stáhnout ppt "Rekapitulace projektu „DIDGERIDOO V JESKYNI 2011“ 1. ročník benefiční koncertní poutě SPRÁVA JESKYNÍ ČR Zdeněk Vilímek a organizační tým Lidotep duben."

Podobné prezentace


Reklamy Google