Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CONSTRUCT Největší výrobce mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži v České republice 2012.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CONSTRUCT Největší výrobce mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži v České republice 2012."— Transkript prezentace:

1 CONSTRUCT Největší výrobce mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži v České republice 2012

2 PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

3 Společnost CONSTRUCT  Společnost CONSTRUCT je největším českým výrobcem mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži  Na trhu přes 20 let!  Ryze česká firma  Cca 130 zaměstnanců  Zaměření společnosti na zvyšování kvality a vývoj nových výrobků  Výrobky chráněny užitnými vzory a patenty  Vyrobeno téměř 2.000.000 ks  Více než 1.600 typů výrobků  Ročně až 160 nových typů výrobků  Export na 20 světových trhů  Export tvoří 70% obratu firmy

4 Historie  1994 – Počátek strategického partnerství se Škoda Auto, CONSTRUCT se stal originálním příslušenstvím značky Škoda  1996 – První exportní aktivity v Maďarsku  1997 – Začátek prodeje MZ CONSTRUCT v Rusku  1997 - CONSTRUCT certifikován systémem kvality ISO 9001  1998 - Uzavření spolupráce s importérem vozů Volvo – CONSTRUCT se stal originálním příslušenstvím pro vozy značky Volvo  1998 – Otevření obchodního zastoupení v Praze  1991 – První vyrobené mechanické zabezpečení CONSTRUCT, založení společnosti  1994 – Schválení mechanického zabezpečení CONSTRUCT největší pojišťovacím ústavem v ČR – Českou pojišťovnou, a.s.

5 Historie  1999 – Zahájení spolupráce v Chorvatsku  2000 – Začátek exportních aktivit na Ukrajině  2001 – První elektromechanické zabezpečení s inteligentním servopohonem  2005 – Zavedení nového produktu na trh - elektromechanické zabezpečení SAFETRONIC  2007 – Představen nový produkt CONSTRUCT 3 SYSTEM  2007 – Vyroben milióntý kus MZ CONSTRUCT  2007 – Otevření nové výrobní haly ve Velkém Meziříčí  2007 – Otevření nového sídla v Praze  2008 – Zahájení spolupráce s TCAT Malajsia  2009 – Vyrobeno již 1.500.000 ks MZ CONSTRUCT  2011 – Výročí 20 let od založení společnosti

6 Výroba  Výroba probíhá kompletně v České republice ve výrobním závodě ve Velkém Meziříčí.  V úseku výroby pracují zaměstnanci ve dvou směnách. Výrobu zároveň zajišťují dvě plně robotizované pracoviště se svařovacími automaty.

7 Výzkum a vývoj  Silnou stránkou značky CONSTRUCT je výzkum a vývoj.  Ve vývojovém centru pracuje více než 10% z celkového počtu zaměstnanců.  Zabezpečení musí splňovat přísné požadavky na konstrukci, funkčnost a celkové provedení.  Velký důraz kladen na zámkové vložky, protože právě ony jsou nejexponovanější částí v případě napadení.

8 Zkoušky a testy odolnosti  Před nasazením do výroby musí každý nový model zabezpečení CONSTRUCT projít řadou zkoušek.  Použité materiály musí splňovat přísná kritéria, zkoumá se nejen jejich odolnost proti korozi, ale i rezistence v teplotách od -195°C do +125 °C.  Jedním z prováděných testů odolnosti je zkouška tekutým dusíkem. Okamžité zmrazení až na -196 o C nemá žádný vliv na změnu vlastností zařízení. Zabezpečení odolává podchlazení i za použití hrubého násilí pomocí sekáče, těžkého kladiva a vrtačky.  Propracovanou konstrukci není možné překonat pomocí známých destruktivních metod (např. vytržením jádra vložky), stejně tak jako pomocí metod nedestruktivních (např. metoda Bump-key). Zámková vložka splňuje podmínky norem ČSN EN 1303 a ČSN EN 1627 a vyhovuje nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem.

9 Prověřená kvalita  Celý proces výroby a montáže je průběžně velmi přísně kontrolován. Díky vysoké kvalitě výrobního procesu získaly výrobky CONSTRUCT za dobu své existence řadu ocenění.  Společnosti CONSTRUCT byly uděleny tyto atesty:  ISO 9001:2000 (od r. 1997)  ISO/TS 16 949:2002 (od r. 2003)  prestižní značka kvality Czech Made  atest od státem akreditované společnosti Trezor test  atesty od Ústavu silniční a motorové dopravy  atest 8SD o schválení technické způsobilosti č. 789  certifikát TÜV platný v Německu a Rakousku  atest udělený mezinárodní zkušebnou ANPI  atesty a vysoká hodnocení kriminalistických ústavů a policie v řadě evropských zemí

10 Slevy od pojišťoven  Špičkovou kvalitu produktů CONSTRUCT zohledňují také pojišťovny a leasingové společnosti, které poskytují při jeho instalaci do vozidla slevy na pojistném. Díky nim se investice do zařízení majiteli během pár let vrátí.

11 Originální příslušenství  Mechanické zabezpečení CONSTRUCT je již od roku 1994 originálním příslušenstvím pro vozy značky Škoda.  Pro většinu ostatních značek je mechanické zabezpečení CONSTRUCT schváleným či doporučeným příslušenstvím.

12 PRODUKTY

13 Mechanické zabezpečení CONSTRUCT  Nejúčinnější způsob ochrany automobilu před odcizením je použití mechanického zábranného prostředku, který není závislý na autobaterii a nelze odblokovat pomocí rušiček či jiných podobných zařízení.  Mechanické zabezpečení CONSTRUCT je masivní systém, který je pevně spojen s vozem pomocí bezpečnostních trhacích šroubů. Jeho překonání na ulici je prakticky nemožné, je náročné nejen na čas i vybavení, ale rovněž způsobuje značný hluk.  U mechanických převodovek blokuje CONSTRUCT zařazený zpětný převodový stupeň, u automatických převodovek polohu Parkování.  Jednoduchá obsluha  Elegantní design v interiéru vozidla

14 SAFETRONIC  Elektro-mechanické zabezpečení SAFETRONIC pracuje na poloautomatickém principu a zamyká řadící páku bez obsluhy.  Řídicí jednotka dává pokyn k zablokování zpětného chodu automaticky po vytažení klíčku ze zapalování.  Pro odblokování musí řidič přiložit bezkontaktní čip k místu, kde se skrývá identifikační modul, který ověřuje oprávněného uživatele.  Bez této identifikace není možno zařízení odblokovat.  V interiéru není zařízení vidět, jeho umístění zná pouze majitel vozidla.  SAFETRONIC podstatným způsobem zvyšuje komfort ovládání zabezpečení vašeho vozu a snižuje nebezpečí jeho odcizení.

15 CONSTRUCT 3 SYSTEM  Vyšší stupeň mechanického zabezpečení představuje produkt CONSTRUCT 3 SYSTEM.  Toto zabezpečení blokuje činnost převodovky přímo v motorovém prostoru a zároveň otevírání kapoty. Znemožňuje tak přístup k motoru a odcizení zařízení pod kapotou, především řídících jednotek a xenonových světel.  K odemknutí nebo uzamknutí stačí jediné otočení klíčem v zámkové vložce, čímž se odblokuje zároveň převodovka i zámek kapoty.  Zabezpečení je použitelné pro většinu osobních vozů s mechanickou nebo automatickou převodovkou.

16 DISTRIBUČNÍ SÍŤ  V České republice obchodujeme s více než 750 montážními organizacemi.  Prodej produktů CONSTRUCT se realizuje prostřednictvím prodejců nových automobilů a autoservisů, kteří zahrnují 80% všech prodejů vozidel v ČR.  Mezi zákazníky patří nejen soukromé osoby, ale také nákup firemních, fleetových a leasingových vozů.

17 Děkujeme za pozornost  www.construct.cz


Stáhnout ppt "CONSTRUCT Největší výrobce mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži v České republice 2012."

Podobné prezentace


Reklamy Google