Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zvýšení přehlednosti a usnadnění orientace v Moodle Petr Korviny Robert Kempný.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zvýšení přehlednosti a usnadnění orientace v Moodle Petr Korviny Robert Kempný."— Transkript prezentace:

1 Zvýšení přehlednosti a usnadnění orientace v Moodle Petr Korviny Robert Kempný

2 Moodle na OPF SU  Oficiální stránky (http://elearning.opf.slu.cz) http://elearning.opf.slu.cz  Výuka od šk. roku 2004/2005  cca 40 studentů  16 výukových kurzů pro 1. ročník  11 dalších kurzů (instruktážní, pro podporu prezenční výuky atp.) (Moodle a TeX, Seznamte se s Moodle, Soubory, Šablony, Kurzy v semestrech, Komunikace a sítě, BIS, atp.) Moodle a TeXSeznamte se s MoodleSouboryMoodle a TeXSeznamte se s MoodleSoubory  pracovní tým ÚDiV (Prof. J. Ramík, Ing. P. Korviny, Ing. R. Foltýn, Ing. D. Hula, Ing. R. Kempný, J. Škovránek, I. Jurčíková)

3

4 Konkrétní případy  Pro studenty – „Kurzy v semestrech“  Pro tutory – tabulka bodového hodnocení  Po všechny uživatele – šablona kurzu  A mnoho dalších drobností, na které se už dnes nedostane - nápověda k Moodle, kurz „Moodle a TeX“

5 Kurzy v semestrech Cíl: usnadnění orientace Důvody: logický nárůst počtu kurzů v průběhu studia, postupné přibývání ročníků

6

7 Bodový přehled Cíl: zvýšení přehlednosti Důvody: zmenšení původní tabulky

8

9 Vzorová šablona kurzu Cíl: snaha o jednotný vzhled a uspořádání má usnadnit uživatelům orientaci a zvýšit přehlednost v daném kurzu Důvody: potřeba studentů sjednotit uspořádání kurzů a uvádět veškeré náležitosti a podmínky kurzů, individuální přístup různých tvůrců kurzů (obsahová i vzhledová roztříštěnost a neúplnost kurzů)

10

11

12 Děkuji za pozornost!


Stáhnout ppt "Zvýšení přehlednosti a usnadnění orientace v Moodle Petr Korviny Robert Kempný."

Podobné prezentace


Reklamy Google