Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tomáše Svobody 297, 507 32 Kopidlno web: Celou prezentaci Vás bude.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tomáše Svobody 297, 507 32 Kopidlno web: Celou prezentaci Vás bude."— Transkript prezentace:

1 Tomáše Svobody 297, 507 32 Kopidlno web: www.zskopidlno.czwww.zskopidlno.cz e-mail: reditel@zskopidlno.cz reditel@zskopidlno.cz Celou prezentaci Vás bude doprovázet skladba Esmeralda, kterou složil kopidlenský rodák František Matěj Hilmar.

2 Ředitelem je Mgr. Pavel Berný. Na škole se učíme interaktivně. Máme tu 2 počítačové učebny. Naše škola se zařazuje do mezinárodních projektů (např. s Polskem) Na škole probíhá mnoho kroužků. Ředitelem je Mgr. Pavel Berný. Na škole se učíme interaktivně. Máme tu 2 počítačové učebny. Naše škola se zařazuje do mezinárodních projektů (např. s Polskem) Na škole probíhá mnoho kroužků.

3

4 Naše mateřská škola má 3 třídy. Dvě třídy jsou smíšené a jedna třída předškoláci. Někdo umí malovat, někdo zpívat, skládat puzzle, jiný tvoří z papíru. Tímto vším se děti připravují na školu. Ve školce se děti učí komunikovat, hrát si s ostatními dětmi. Naše mateřská škola má 3 třídy. Dvě třídy jsou smíšené a jedna třída předškoláci. Někdo umí malovat, někdo zpívat, skládat puzzle, jiný tvoří z papíru. Tímto vším se děti připravují na školu. Ve školce se děti učí komunikovat, hrát si s ostatními dětmi. Všechno, co opravdu Potřebujeme znát, jsem se Naučil v Mateřské škole. R.Fulghum Všechno, co opravdu Potřebujeme znát, jsem se Naučil v Mateřské škole. R.Fulghum

5

6 Budova školy se nachází v Hilmarově ulici č. 89 Je tu 1. a 2. třída. I. a II. oddělení školní družiny, kam mohou žáci chodit od 1.- 5 třídy.

7 Pod vedením paní Komárkové a Mlejnecké. Družina se nachází v Hilmarově ulici č. 89 Děti mají 2 třídy určené ke hraní.

8 Budova školy se nachází v Havlíčkově ulici č. 606 Je tu 3., 4. a 5. třída. V této budově se nachází i mateřská škola a školní jídelna.

9 Nachází se tu 6. - 9. třída. Budova školy se nachází v ulici Tomáše Svobody č. 297 9. třída se rozhoduje, kam jít na střední školu nebo učiliště. Koná se zde Den otevřených dveří.

10

11 Aktivity: Kroužky (mažoretky, keramika, šachy, sportovní hry, flétny, výtvarný kroužek, hudební kroužek, kroužek PC a ZAV) Mimoškolní soutěže: olympiády v různých předmětech, sportovní soutěže, recitace a pěvecké soutěže Tradiční akce: Plavecký výcvik, Mikulášská nadílka, Den otevřených dveří, Rej čarodějnic atd.

12 Na začátku školního roku 2010 p.Vališková založila u nás na škole dramatický kroužek.

13

14 Pěvecký kroužek pod vedením paní učitelky Rozsypalové se koná každé úterý.

15 Kopidlenské družstvo přijelo do Karviné s paní učitelkou Zelfelovou, v soutěži družstev obsadilo 4. místo. Pomyslný bronz si z Karviné odvezlo družstvo ZŠ Kopidlno.

16 Kroužek vede p. učitel Suchoradský

17

18 Kroužek vede paní učitelka Hladíková.

19 Keramický kroužek vede paní učitelka Pekárková.

20 Vede paní učitelka Suchoradská každý pátek.

21 Autor: Ilona Pluhařová Autorka učí na Základní škole v Kopidlně

22 Nahoře v hale se nachází posilovna, WC a zrcadlový sál. Dole se nachází místnost pro JUMPING, šatny a hala, do které chodíme na tělocvik a na ZUMBU

23

24

25 Pod vedením Evy Chaloupské - trénink se koná pravidelně jednou týdně.

26

27 Školní jídelna je součástí ZŠ a MŠ Kopidlno. Stravují se zde i takzvaní cizí strávníci, ať již to jsou důchodci, či ostatní obyvatelé města. Jídelna je nově zrekonstruovaná. Školní jídelna je součástí ZŠ a MŠ Kopidlno. Stravují se zde i takzvaní cizí strávníci, ať již to jsou důchodci, či ostatní obyvatelé města. Jídelna je nově zrekonstruovaná.

28

29

30 Každým rokem si žáci 9.třídy připravují pro školu Mikuláše.

31

32


Stáhnout ppt "Tomáše Svobody 297, 507 32 Kopidlno web: Celou prezentaci Vás bude."

Podobné prezentace


Reklamy Google