Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Proč studovat na Vysoké škole Karla Engliše?. Proč vlastně studovat na soukromé vysoké škole? Především proto, že menší počet studentů umožňuje individuální.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Proč studovat na Vysoké škole Karla Engliše?. Proč vlastně studovat na soukromé vysoké škole? Především proto, že menší počet studentů umožňuje individuální."— Transkript prezentace:

1 Proč studovat na Vysoké škole Karla Engliše?

2 Proč vlastně studovat na soukromé vysoké škole? Především proto, že menší počet studentů umožňuje individuální přístup učitelů, kteří mají zájem na dostudování každého studenta.

3 Co se říká o soukromých školách? 1.Jsou jen pro děti bohatých rodičů. Není to pravda, mnozí naši studenti pracují nebo o prázdninách vydělávají na školné. 2.Nemají srovnatelnou úroveň s veřejnými školami. Není pravda, naši bakaláři jsou úspěšní v praxi i při přijímání na magisterské studium, ostatně na úroveň výuky a zejména státní závěrečné zkoušky dohlíží ministerstvo školství. Není pravda, naši bakaláři jsou úspěšní v praxi i při přijímání na magisterské studium, ostatně na úroveň výuky a zejména státní závěrečné zkoušky dohlíží ministerstvo školství.

4 Proč studovat právě na „Englišovce“?

5 Jsme škola ekonomického zaměření Náš studijní program je Náš studijní program je „Ekonomikamanagement“ a

6 Ctíme odkaz našeho patrona Prof. JUDr. Karel Engliš 1880 - 1961 významný český ekonom, právník, filosof a politik

7 Pomůžeme vám k úspěchu v praxi Naše studijní obory „Management v podnikání“ a „Management v podnikání“ a „Ekonomika a právo v podnikání“ vás připraví pro základní a střední manažerské funkce jak v podnicích všeho druhu, tak v organizacích veřejné správy, ale především pro vlastní podnikání. „Ekonomika a právo v podnikání“ vás připraví pro základní a střední manažerské funkce jak v podnicích všeho druhu, tak v organizacích veřejné správy, ale především pro vlastní podnikání.

8 Co nabízí naše škola? •profesoři a docenti na plný úvazek •všechny výukové texty na intranetu •v každé učebně dataprojektor •laboratoř informačních technologií

9 •světlé a prostorné učebny (původní školní budova) •odborná knihovna s počítači pro studenty •bufet a obědy ve škole Co nabízí naše škola?

10 •přijímací pohovor orientován na upřesnění zájmu a váš cíl (nezkoušíme, co neumíte, vždyť se to u nás ještě naučíte) •semestr končí v červnu, máte 3 měsíce na brigády! •možnost studia podle individuálního studijního plánu (zejména při přestupu z jiné vysoké školy) Co nabízí naše škola?

11 Kombinovanou formu studia s využitím e-learningového prostředí Moodle, vhodnou zejména pro studium při zaměstnání. Co nabízí naše škola?

12 Uvažujte ekonomicky! •nejnižší školné na vysoké škole ekonomického zaměření •možnost dohodnutí splátek školného

13 V Brně do školy snadno •přímo z autobusu 6 minut pěšky (z vlaku o 2 minuty déle) (z vlaku o 2 minuty déle) •od tramvaje 3 minuty

14 Můžete studovat v Liberci

15 Také v nové studijní specializaci (pouze v Liberci) „Management v podnikání se zaměřením na automobilový průmysl a dopravu“

16 Kde nás najdete v Liberci?

17 Ale jsou nabídky i jiných škol a jak je porovnat? Podle „žebříčků“ v denním tisku nebo četnosti inzerátů v médiích? Podívejte se, jak jsme si vedli v jedinečném reprezentativním průzkumu vysokých škol v České republice, kterého ze účastnilo 14 000 studentů:

18 Umístění „Englišovky“ Oblast poradenství a atmosféry na VŠ je nejlépe hodnocena na Akademii výtvarných umění v Praze, Janáčkově akademii múzických umění v Brně a VŠ Karla Engliše v Brně, a. s. Studentské organizace a jejich fungování na VŠ jsou nejlépe hodnoceny na VŠ Karla Engliše v Brně a na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Spokojenost s výukou cizích jazyků: nejlépe se umístila VŠ Karla Engliše v Brně, a.s., Akademie výtvarných umění v Praze a Západočeská univerzita v Plzni.

19 Umístění „Englišovky“ Řazení předmětů v oboru má logickou návaznost. Nejlepší hodnocení získala Akademie výtvarných umění v Praze, Masarykova univerzita, Univerzita Karlova v Praze, VŠ Karla Engliše v Brně, a.s. a Slezská univerzita v Opavě. Spokojenost s prací studijního oddělení. Nejlepší hodnocení získala VŠ Karla Engliše v Brně, Akademie výtvarných umění v Praze, Akademie múzických umění v Praze, Janáčkova akademie múzických umění v Brně a Vysoká škola ekonomická v Praze.

20 Umístění „Englišovky“ Dostatek dostupných počítačových učeben, včetně přístupu na internet. Nejlépe dopadla Vysoká škola Karla Engliše v Brně, Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů, České vysoké učení technické v Praze, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, Česká zemědělská univerzita v Praze, Akademie múzických umění v Praze, Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava, Masarykova univerzita a Vysoké učení technické v Brně.

21 Co na závěr? Na naší škole můžete studovat bez stresu, na úrovni a s jistotou uplatnění. Pokud nejste ještě rozhodnuti, přijďte se přesvědčit. Na naší škole můžete studovat bez stresu, na úrovni a s jistotou uplatnění. Pokud nejste ještě rozhodnuti, přijďte se přesvědčit.


Stáhnout ppt "Proč studovat na Vysoké škole Karla Engliše?. Proč vlastně studovat na soukromé vysoké škole? Především proto, že menší počet studentů umožňuje individuální."

Podobné prezentace


Reklamy Google