Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují."— Transkript prezentace:

1 Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem. INOVAČNÍ VZDĚLÁVACÍ NÁSTROJE V MECHATRONICE A BIOMECHATRONICE

2 Program Lenardo da Vinci (LdV) poskytuje finanční prostředky na praktické projekty v oblasti profesního vzdělávání a tréninku. Více na:

3 Cíl projektu Biomechatroniky Převedení know-how kurzů mechatroniky ze Slovinska, ze školy s názvem Šolski center Ptuj a adaptovat toto know-how specifickým podmínkám partnerů z České republiky a Německa, kteří se na tomto projektu podílí.

4 Cíl projektu Biomechatroniky Zpřístupnit program studentům a zaměstnancům ve formě e-learningové aplikace. Rozvíjet nové rekvalifikační kurzy biomechatroniky, jako disciplínu, která umožní otevření nových trhů a poskytne nové zákazníky místním firmám.

5 Žadatel projektu STROJCAR, s.r.o. Polní Opava Czech Republic STROJCAR s.r.o. je česká výrobní společnost, zabývající se přesným obráběním na CNC frézkách a lisováním plechů především pro vývoj automobilového průmyslu a pro letecký průmysl.

6 Partneři projektu STROJCAR, s.r.o. (Opava, CZ) DC VISION, s.r.o. (Opava, CZ) Šolski center Ptuj (Ptuj, SI) ZTS Centrum (Glaubitz, DE) Rekvalifikační centrum Opava s.r.o. (Opava, CZ)

7 Doba trvání projektu 1. říjen 2010 – 30. září 2012

8 Cílové skupiny Zaměstnanci malých a středních podniků ve strojírenství, Studenti technických škol, Praktikanti škol, Manažeři malých a středních podniků, Vzdělávací instituce, Školitelé.

9 Výstupy projektu 1.Uživatelská příručka 2.Manuál pro lektory 3.E-learningová aplikace 4.Propagační DVD-ROM 5.Webové stránky 6.Mezinárodní konference 7.Mechatronická laboratoř v Opavě 8.Semináře pro lektory a školitele

10 Uživatelská příručka Příručka představuje studijní oporu pro mechatroniku a biomechatroniku. Popisuje základní znalosti v oblasti mechaniky, elektroniky, pneumatiky, hydrauliky a biomechatroniky. Kurz využívá Kolbova cyklu učení. Dostupné v anglickém, českém, slovinském a německém jazyce.

11 Manuál pro lektory Tento manuál obsahuje:  průvodce strukturou kurzu,  případové studie,  cvičení,  metodologie,  testovací nástroje. Dostupné v anglickém, českém, slovinském a německém jazyce.

12 E-learningová aplikace Aplikace je on-line nástroj pro webové konference a e-learningová řešení. Zaujme posluchače prostřednictvím interaktivních webových setkání a umožní vyzkoušet si virtuální učebnu. Tento nástroj je multimediálně bohatý a lehce ovladatelný. … a je také šetrný k životnímu prostředí… Dostupné v anglickém, českém, slovinském a německém jazyce.

13 Propagační DVD-ROM Interaktivní DVD prezentace inovativních vzdělávacích nástrojů pro kurzy mechatroniky a biomechatroniky. Dostupné v anglickém, českém, slovinském a německém jazyce.

14 Mechatronická laboratoř Nástroje a vybavení pro praktický trénink: 1. Elektronické pracoviště a hydraulické/pneumatické pracoviště Dostupnost: Leden E-learningová aplikace Dostupnost: Červen 2012 Místo: Opava, Česká republika

15 Webové stránky V jazyce: anglickém, českém, slovinském a německém.

16 DC VISION, s. r. o. Krnovská Opava Česká republika STROJCAR s.r.o. Polní 5, č.p Opava Česká republika


Stáhnout ppt "Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují."

Podobné prezentace


Reklamy Google