Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují."— Transkript prezentace:

1 Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem. INOVAČNÍ VZDĚLÁVACÍ NÁSTROJE V MECHATRONICE A BIOMECHATRONICE

2 Program Lenardo da Vinci (LdV) poskytuje finanční prostředky na praktické projekty v oblasti profesního vzdělávání a tréninku. Více na: www.ec.europa.eu/education/programmes/llp/leonardo/index_en.html

3 Cíl projektu Biomechatroniky Převedení know-how kurzů mechatroniky ze Slovinska, ze školy s názvem Šolski center Ptuj a adaptovat toto know-how specifickým podmínkám partnerů z České republiky a Německa, kteří se na tomto projektu podílí.

4 Cíl projektu Biomechatroniky Zpřístupnit program studentům a zaměstnancům ve formě e-learningové aplikace. Rozvíjet nové rekvalifikační kurzy biomechatroniky, jako disciplínu, která umožní otevření nových trhů a poskytne nové zákazníky místním firmám.

5 Žadatel projektu STROJCAR, s.r.o. Polní 5 746 01 Opava Czech Republic www.strojcar.cz STROJCAR s.r.o. je česká výrobní společnost, zabývající se přesným obráběním na CNC frézkách a lisováním plechů především pro vývoj automobilového průmyslu a pro letecký průmysl.

6 Partneři projektu STROJCAR, s.r.o. (Opava, CZ) www.strojcar.cz DC VISION, s.r.o. (Opava, CZ) www.dcvision.cz Šolski center Ptuj (Ptuj, SI) www.scptuj.si ZTS Centrum (Glaubitz, DE) www.zts.de Rekvalifikační centrum Opava s.r.o. (Opava, CZ) www.rekvalifikacni-centrum.cz

7 Doba trvání projektu 1. říjen 2010 – 30. září 2012

8 Cílové skupiny Zaměstnanci malých a středních podniků ve strojírenství, Studenti technických škol, Praktikanti škol, Manažeři malých a středních podniků, Vzdělávací instituce, Školitelé.

9 Výstupy projektu 1.Uživatelská příručka 2.Manuál pro lektory 3.E-learningová aplikace 4.Propagační DVD-ROM 5.Webové stránky 6.Mezinárodní konference 7.Mechatronická laboratoř v Opavě 8.Semináře pro lektory a školitele

10 Uživatelská příručka Příručka představuje studijní oporu pro mechatroniku a biomechatroniku. Popisuje základní znalosti v oblasti mechaniky, elektroniky, pneumatiky, hydrauliky a biomechatroniky. Kurz využívá Kolbova cyklu učení. Dostupné v anglickém, českém, slovinském a německém jazyce.

11 Manuál pro lektory Tento manuál obsahuje:  průvodce strukturou kurzu,  případové studie,  cvičení,  metodologie,  testovací nástroje. Dostupné v anglickém, českém, slovinském a německém jazyce.

12 E-learningová aplikace Aplikace je on-line nástroj pro webové konference a e-learningová řešení. Zaujme posluchače prostřednictvím interaktivních webových setkání a umožní vyzkoušet si virtuální učebnu. Tento nástroj je multimediálně bohatý a lehce ovladatelný. … a je také šetrný k životnímu prostředí… Dostupné v anglickém, českém, slovinském a německém jazyce.

13 Propagační DVD-ROM Interaktivní DVD prezentace inovativních vzdělávacích nástrojů pro kurzy mechatroniky a biomechatroniky. Dostupné v anglickém, českém, slovinském a německém jazyce.

14 Mechatronická laboratoř Nástroje a vybavení pro praktický trénink: 1. Elektronické pracoviště a hydraulické/pneumatické pracoviště Dostupnost: Leden 2012 2. E-learningová aplikace Dostupnost: Červen 2012 Místo: Opava, Česká republika

15 Webové stránky www.biomechatronics.eu V jazyce: anglickém, českém, slovinském a německém.

16 DC VISION, s. r. o. Krnovská 58 746 01 Opava Česká republika www.dcvision.cz STROJCAR s.r.o. Polní 5, č.p. 2498 746 01 Opava Česká republika www.strojcar.cz


Stáhnout ppt "Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení ) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují."

Podobné prezentace


Reklamy Google