Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace Materiál slouží pro výuku speciálních oborů, pro žáky oboru zednické práce. Prezentace obsahuje výklad spotřebu energie a zajištění kvality životního.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace Materiál slouží pro výuku speciálních oborů, pro žáky oboru zednické práce. Prezentace obsahuje výklad spotřebu energie a zajištění kvality životního."— Transkript prezentace:

1 Anotace Materiál slouží pro výuku speciálních oborů, pro žáky oboru zednické práce. Prezentace obsahuje výklad spotřebu energie a zajištění kvality životního prostředí ve stavebnictví

2 Stavební činnost má veliký vliv na životní prostředí jednak svojí vlastní činností, ale i tím, že spotřebovává značné množství energií.

3

4

5 EPA. wikipedia.cz [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: ns/7/79/Diesel-smoke.jpg

6 1.otázka: Jaká je hranice hluku, při jejímž překročení dochází ke škodlivému působení na lidský organismus? 2. otázka: Vyjmenujte negativní vlivy na životní prostředí? 1.otázka: Jaká je hranice hluku, při jejímž překročení dochází ke škodlivému působení na lidský organismus? 2. otázka: Vyjmenujte negativní vlivy na životní prostředí? Použité zdroje: vlastní zdrojewww.wikipedia Použité zdroje: vlastní zdrojewww.wikipedia 80 dB nebezpečné odpady, obaly, znečištění vod, kontaminace půdy, emise do atmosféry, uvolňování prachu, obtěžování zápachem, nadměrný hluk, nedodržení požadavků hygienických předpisů, vibrace, spotřeba surovin a energie


Stáhnout ppt "Anotace Materiál slouží pro výuku speciálních oborů, pro žáky oboru zednické práce. Prezentace obsahuje výklad spotřebu energie a zajištění kvality životního."

Podobné prezentace


Reklamy Google