Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PRVNÍ ZDRAVOTNÍ PORADENSKÁ ve spolupráci s advokátní kanceláří.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PRVNÍ ZDRAVOTNÍ PORADENSKÁ ve spolupráci s advokátní kanceláří."— Transkript prezentace:

1 PRVNÍ ZDRAVOTNÍ PORADENSKÁ ve spolupráci s advokátní kanceláří

2 | Čím se zabýváme Zejména se specializujeme na:  Poškozené pacienty  Dopravní nehody  Pracovní úrazy  Sportovní úrazy  Uklouznutí a pády Nabízíme komplexní poradenské a právní služby ve všech oblastech náhrady škody na zdraví.

3 | Jak to funguje Našim klientům neúčtujeme žádnou odměnu za poradenství nebo analýzu předmětné problematiky. Náš obchodní model je založen na transparentní poplatkové politice. Zdarma a nezávazně provádíme zhodnocení případu a poté navrhneme optimální postup pro získání odškodnění v plné výši. Nezávazná analýza Konzultace zdarma Společným postupem si přejeme zajistit, aby každý poškozený získal adekvátní odškodnění způsobené újmy na zdraví, a to bez rozdílu.

4 | Náhrada újmy dítěte ublížením na zdraví ve výši 10 mil. Kč od přední tuzemské nemocnice a pojišťovny Kooperativa. Pojistné plnění ve výši 2 mil. Kč řidiči motorky od pojišťovny Uniqua z titulu dopravní nehody (devastující zranění dolní končetiny, částečná amputace). Pojistné plnění ve výši 2,3 mil. Kč spolujezdci řidiče od pojišťovny Kooperativa z titulu dopravní nehody (klientka po řadě měsíců v kómatu na následky dopravní nehody zemřela). Peněžitá pomoc ve výši Kč od Ministerstva spravedlnosti obětem metanolové kauzy (úmrtí, oslepnutí a poškození zraku). Odškodnění ve výši 2,3 mil. Kč rodinným příslušníkům poškozeného od přední tuzemské nemocnice a pojišťovny Kooperativa z titulu ochrany osobnosti. Odškodnění ve výši Kč od tuzemské stavební společnosti z titulu pracovního úrazu (pád z lešení). Naše úspěchy Mezi případy úspěšně dokončené v letech 2014 – 2015 patří zejména níže uvedené referenční kauzy: Kč Kč Kč Kč Pojistné plnění ve výši 2 mil. Kč řidiči motorky od pojišťovny Uniqua z titulu dopravní nehody (devastující zranění dolní končetiny, částečná amputace). Náhrada újmy dítěte ublížením na zdraví ve výši 10 mil. Kč od přední tuzemské nemocnice a pojišťovny Kooperativa. Odškodnění ve výši 2,3 mil. Kč rodinným příslušníkům poškozeného od přední tuzemské nemocnice a pojišťovny Kooperativa z titulu ochrany osobnosti. Pojistné plnění ve výši 2,3 mil. Kč spolujezdci řidiče od pojišťovny Kooperativa z titulu dopravní nehody (klientka po řadě měsíců v kómatu na následky dopravní nehody zemřela). Peněžitá pomoc ve výši Kč od Ministerstva spravedlnosti obětem metanolové kauzy (úmrtí, oslepnutí a poškození zraku). Odškodnění ve výši Kč od tuzemské stavební společnosti z titulu pracovního úrazu (pád z lešení).

5 | Náš tým Zakladateli projektu jsou obchodní ředitelka Ivana Devodier Ledvoňová a 3 seniorní advokáti: David Kuboň, Vojtěch Láska a Petr Budzinski. Ing. Ivana Devodier Ledvoňová obchodní ředitelka JUDr. David Kuboň Mgr. Vojtěch Láska, LL.M Mgr. Petr Budzinski

6 | Kdo jsme David a Vojtěch pracovali pro přední mezinárodní právní firmy. Petr získal výjimečné zkušenosti v oblasti soudních sporů a rozhodčích řízení, zejména se specializací na náhradu škody na zdraví. Ivana získala mnohaleté zkušenosti ve farmaceutickém průmyslu u předních amerických, švédských a švýcarských farmaceutických firem, má zkušenosti v managementu a marketingu firem.

7 | Mluví se o nás Více informací o činnosti První zdravotní poradenské se můžete dozvědět z reportáží v celostátních médiích a článků v časopisech.

8 | Děkujeme za pozornost První zdravotní poradenská, s.r.o. Letenská 121/ Praha Jsme členy:


Stáhnout ppt "PRVNÍ ZDRAVOTNÍ PORADENSKÁ ve spolupráci s advokátní kanceláří."

Podobné prezentace


Reklamy Google