Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

INFORMATIKA 7 Odstavec III. III2 - I7- 08. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "INFORMATIKA 7 Odstavec III. III2 - I7- 08. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"— Transkript prezentace:

1 INFORMATIKA 7 Odstavec III. III2 - I7- 08

2 ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika, respektive Praktikum z informatiky v 7. ročníku, oblast Informační a komunikační technologie. Doplněno o úkoly. Zaměřeno na práci s počítačem a využití informací z internetu. Materiál lze využít pro společnou práci ve třídě pomocí dataprojektoru nebo na interaktivní tabuli.

3 Zarovnání textu v odstavci Pro lepší smyslové vnímání slouží pro stylizaci odstavce jeho zarovnávání. Máme 4 možnosti, jak text zarovnat.

4 1. Zarovnání textu vlevo

5 2. Zarovnání textu uprostřed

6 3. Zarovnání textu vpravo

7 4. Zarovnání textu „do bloku“

8 Zdroje obrázků: Obrázky na snímcích č.3, 4, 5, 6 a 7 v této prezentaci byly vytvořeny nástrojem snímek obrazovky ze sady MS Office – pořídil autor prezentace


Stáhnout ppt "INFORMATIKA 7 Odstavec III. III2 - I7- 08. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"

Podobné prezentace


Reklamy Google