Prezentace se nahrává, počkejte prosím

FK Bílina Sobota kolo – 10:15 hod SK Mondi č.2

Prezentace na téma: "FK Bílina Sobota kolo – 10:15 hod SK Mondi č.2"— Transkript prezentace:

1 FK Bílina Sobota 1.9.2012 4.kolo – 10:15 hod SK Mondi č.2
Fotbalový zpravodaj SK Mondi Hlavní partneři pro rok 2012 Sezóna 2012/2013 „Podzim-krajský přebor Sobota 4.kolo – 10:15 hod Další partneři pro rok 2012 FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Ahlfit s.r.o. TYMA CZ, s.r.o. Kemwater ProChemie s.r.o. AGRO Vojtovce, s.r.o. Metso Paper Izolace Beran s.r.o. POKORNÝ, spol. s r.o. Tlak s.r.o. STAVEBNÍ STROJE A DOPRAVA s.r.o. STROJCONSULT s.r.o. CHRIŠTOF, spol. s r.o. Průmstav Štětí a.s. PCT s.r.o. MOFIS MONT s.r.o. VAM ANLAGETECHNIK s.r.o. č.2 FK Bílina SOBOTA

2 V Í T Á M E SK Mondi Štětí FK Bílina Rozpis nejbližších zápasů a
Při příležitosti dnešního utkání krajského přeboru funkcionáře, hráče a příznivce Na hřišti ve Štětí je z čeho vybírat úterý 17:00 SK Předonín-pohár Dospělí B sobota 10:15 FK Lovosice Starší dorost 12:30 Mladší dorost neděle 9:00 Dynamo Podlusky Starší přípravka B 11:30 SK Liběšice Starší žáci SK Židovice FK Litvínov Dospělí A 13:00 A-B Starší přípravka 9:30 turnaj Mladší přípravka SK Bezděkov Mladší žáci Zápasy u našich soupeřů FK Bechlín FK Bílina 10:30 FK Libochovice 14:30 FK Litoměřice 10:00 SK Roudnice n.L. B 12:15 11:00 TJ Chlumec 16:30 SK Vědomice SK Mondi Štětí a FK Bílina Hlavního rozhodčího Václava Trégra z Žandova Asistenty hlavního rozhodčího Josefa Šefčíka z Malšovic Libora Šimečka z České Kamenice Delegáta ČMFS Miroslava Aksamita z Prahy

3 Petr Tůma Vážení sportovní přátelé SK Mondi Štětí Srpnoví oslavenci
jsou za námi 3 úvodní kola krajského přeboru dospělých ročníku , která už mnohé napověděla a ukázala, jak na tom ta která mužstva jsou. S velkým potěšením je možno hodnotit výkony našeho mužstva. Ze 3 zápasů ,z nichž 2 byli na hříštích soupeřů, jsme vybojovali 9 bodů a v tabulce jsme se ocitli na 1.místě. Vítězství to byla vždy ta nejtěsnější o jednu branku a výkon špatný nebyl. Utkali jsme se s nováčky soutěže Modrou a doma s Proboštovem. Dramatické zápasy, které jsme po zásluze dovedli do vítězného konce. Ještě těžší to bylo v Chomutově, kde domácí věděli , že musí bodovat jinak zůstanou bez bodu. Nesmíme však povolit , protože ty těžké zápasy pravdy teprve přijdou. Co ostatní mužstva? Blšany složeny z bývalých prvoligistů chtějí údajně zpátky do divize a výsledky tomu zatím nasvědčují. Silný je i Litvínov, ale k překvapení má pouze 2 body. Jeho čas určitě teprve přijde , protože vylosování nemá zrovna na úvod jednoduché. Neprohrál ještě ani Horní Jiřetín, který zaváhal až v Lounech,dá-li se remíza , tak nazvat. Kvalitu drží Litoměřice a stejně tak úspěšně si vede náš dnešní soupeř Bílina, která ztratila body pouze se silnými Blšany. Dobře hraje i Bezděkov, který je před začátkem soutěže vždy odepisován, ale výsledky jsou potom jiné. Následují mužstva , která získala 4 a 3 body. Louny, Kadaň , Strupčice, Proboštov, Krupka , Modlany a Děčín. Bez bodu zůstává AFK LoKo Chomutov. Zajímavé je také sledovat zápasy mužstev doma a venku. Z 24 zápasu hosté dokázali zvítězit 13x a domácí pouze 8x. To není běžná věc a nasvědčuje to tomu, že o překvapení letos asi nouze nebude. Mistrovské zápasy , ale i pohárové hraje zatím bez ztráty kytičky rezerva SK Mondi. Soutěže byly zahájeny i v mládežnických kategoriích. Starší dorost ztratil vítězství s Ervěnicemi v krajském přeboru až v poslední minutě. Mladší dorostenci šahali po vítězství, aby si nakonec v posledních 15 minutách nechali vstřelit 3 branky a vysoko prohrát. Mnohem lépe odehráli svůj zápas starší žáci, kteří deklasovali početně oslabený Svádov 14:0. Divákům přejeme hezké fotbalové zážitky, věříme, že se vás dnes dostavilo velké množství a svým povzbuzováním vytvoříte krásné fotbalové prostředí. V srpnu oslavili někteří fotbalisté své narozeniny. Výbor fotbalového oddílu přejeme všech hodně úspěchů, spokojenosti a zdraví do dalších let Srpnoví oslavenci Novák Jakub 8 let Daniluk Jakub 9 let Možný Patrik 11 let Beruška Dominik 13 let Horváth Koloman Koráň Martin 15 let Franěk Pavel 19 let Peterka Jakub Peev Petr 21 let Studecký Jakub 23 let Kucler Vladimír 24 let Poráč Vladimír Mencl David 25 let Lisec David 34 let Vokoun Jiří 37 let Zítra má své 35 narozeniny další fotbalista SK Mondi Štětí Petr Tůma Přejeme všechno nejlepší

4 Náš soupeř FK Bílina Zápasy s Bílinou
Přípravka A Přípravka B Den Datum Čas kde Soupeř Kolo Kde sobota neděle volno 1 9:00 D Dynamo Podlusky 13:00 SK Mondi Štětí B 2 V SK Mondi Štětí A 14:00 Sokol Hoštka 3 10:00 Podřipan Kostomlaty 4 5 FK Bechlín SK Roudnice n.L. 6 7 FK Bílina je pravidelný účastník krajského přeboru a když sestoupí do I.A třídy, tak její návrat bývá rychlý . Od roku 2003 jsme se v mistrovských soutěžích s Bílinou utkali 10x Bilance je pro nás o něco příznivější. 6x jsme vyhráli a 4x prohráli. V minulém roce jsme ale nezískali ani bod. Doma jsme sahali po vítězství, abychom si ho nechali vzít v závěrečných minutách. Na jaře 2012 jsme na pěkném hřišti v Bílině podali jeden z nejslabších výkonů minulé sezóny. Letos začal náš soupeř sice porážkou doma s Blšany, ale ve 2. a 3.kole bodoval naplno. Se 6 body je na 6.místě. Zápasy s Bílinou Lokomotiva Bílina SK Mondi Štětí 1:2 0:1 SK SIAD Bílina 4:1 AFK LoKo Chomutov 2:1 2:0 6:0 FK Bílina 1:3 Mladší přípravka Den Datum Čas Místo turnaje neděle 9:30 Štětí sobota 10:00 Předonín SK Roudnice n.L. Slavoj Roudnice Bílina - Chmel Blšany 3:4 Strupčice - Bílina 2:3 Bílina - Krupka 3:1

5 Nejmladší fotbalisté se chystají na zahájení sezóny
Devět zápasů sehrálo SK Mondi Štětí od vydání minulého zpravodaje 6 vítězství 2 remízy 1 porážka Posledními, kdo se chystají zahájit mistrovské zápasy v letošním ročníku ,jsou mladší žáci a přípravka. Prázdniny tento víkend končí, dětí se vracejí z táborů, z dovolených a od svých babiček. Začne škola ,s ním i možnost využít fotbal k odpočinku a využití volného času. Ti ,co se vrátili domů o něco dříve, tak už se na zdejším stadionu 2x týdně pod vedením svých trenérů schází a do fotbalové mičudy s chutí kopou. Mladší žáci budou hrát jako v minulých letech okresní přebor, kde patří vždy k těm nejlepší. Přípravka je rozdělena na starší a mladší . Starší tvoří 2 mužstva a novinkou v tomto ročníku je, že se nebude hrát turnajově, ale zápasově. Turnaj si zahraje mladší přípravka. Rozpis všech těchto zápasů najdete na následující stránce. Přijďte se na hřiště na fotbalové naděje podívat a určitě nebudete litovat. Starší přípravka A , Starší přípravka B – okresní přebor Mladší přípravka – mistrovské turnaje Trenéři: Miroslav Daniliuk, František Kučera, Jindřich Špaček, Jiří Krucký, Jiří Malina SK Mondi Štětí TJ Proboštov 2 Dospělí A 3:2 AFK LoKo Chomutov 3 0:1 SK Dušníky SK Mondi štětí 13 Dospělí B 0:2 Lounky pohár 1.kolo Dospělí B-pohár 5:0 Sokol Bříza 1 4:0 FK Pšovka přátelák Starší dorost-přátelák 3:3 VČSA Ervěnice Starší dorost 2:2 Mladší dorost 1:4 TJ Svádov-Olšinky Starší žáci 14:0

6 Šimon Vála Třetí nejtěsnější vítězství v řadě
Výsledky 1.kola I.A Třídy starších žáků AFK LoKo Chomutov – SK Mondi Štětí 0:1(0:1) 3.kolo Po 2.kolech měli domácí na svém kontě 0 bodů a Štětí 6. Body, které se ztratí hned na začátku sezóny se pak těžko dohání a to si Chomutov před zápasem určitě uvědomoval a své fanoušky chtěl nějakým tím bodem potěšit.Štětí si uvědomovalo, že ho nečeká nic lehkého a také to od úvodního hvizdu rozhodčího Zítka projevilo. První šance domácích přišla hned v 1.minutě a Michovský v brance musel vyrážet střelu Bašeka na roh. Na druhé straně to ale mohl být také Belák, kdo otevře skóre , ale hlavičkoval do náručí brankáře. Další šanci si vypracovali aktivnější domácí,ale se střelou z velké vzdálenosti si Michovský také poradil. Na centr Tůmy u zadní tyče chomutovské branky vystartoval Ransdorf, ale míč poslal těsně vedle. Štětí si vypracovalo hodně rohů, ale až ve 20.minutě dokázalo jeden z nich využít. Brankář se srazil s vlastním hráčem a Kuclerův roh skončil na hlavě Šmidrkal odkud dále pokračoval do sítě. Ještě do poločasu se snažili domácí aspoň vyrovnat a šance na to měli. Na trestný kop naběhl k bližší tyči jeden z útočníků, ale zakončil nepřesně. Pohotovou střelu vyrazil brankář Štětí na roh. Ve 37.minutě nebyla přesná ani hlavička a když v těžké pozici netrefil ideálně míč hostující Rejman , tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro hosty. V úvodu druhé půle se mohli radovat několikrát hosté ze Štětí. Uzdravený Šimral vystřelil přesně ,ale přesný byl i brankář, když vyrazil na roh. Sám na brankáře postupoval Rejman, ale brankář jeho úmysl vstřelit branku překazil. Pak Štětí po hlavičce Stejskala křičelo gól, ale bylo to předčasné, protože rozhodčí držel praporek nad hlavou a signalizoval postavení mimo hru. Domácí se připomněli hezkou střelou přes celou branku, která proletěla jen těsně vedle. Na ukazateli skóre svítila 76.minuta, když se po nádherné akci dostal míč na hlavu hostujícího Kaly a chybělo jenom pár centimetrů, aby bylo rozhodnuto. Domácí vycítili šanci, Štětí už začínalo také více myslet na udržení náskoku a zápas s blížícím se koncem získával na dramatičnosti. Domácí hrozili rychlými útoky, které ale naštěstí pro Štětí končily střelami vedle. Chomutov to jednou také zkusil z volného přímého kopu ,ale míč proletěl vysoko nad brankou. Šikovně přehodit brankáře to zkoušel střídající Remenec ze Štětí. Diváci se už ale nakonec žádné branky nedočkali a tak si hosté domů odvezli cenné 3 body. Branky: šimral 1 Sestava: Michovský-Ransdorf, Šmidrkal, Tůma-Kala, Kucler, Stejskal, Šimral(59.Tichý), Mencl(85.Cibulka)-Rejman, Belák(76.Remenec) Připraveni: Slanička, Duník Trenér: J.Kala Asistent: M.Hamšík, M.Müller Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Zítko-Hovorka, Mecl Starší žáci 1.kolo 1.A třída Štětí - Svádov-Olšinky 14:0 (8:0) Neštěmice B - Libochovice  5:4(2:1) Skorotice - Liběšice 4:3(2:1)  TJ Vaňov - Šluknov  2:1(0:1) Velký Šenov - Jiskra Modrá 1:1(1:1)  Lovosice - Chlumec Nejlepší střelec zápasu Štětí-Svádov 4 branky vstřelil Šimon Vála

7 Starší žáci v prvém kole I.A třídy střelným prachem nešetřili
Hodnocení trenéra Štětí jJaromíra Kaly po zápase s AFK LoKo Chomutovem Chomutov nedělá letos dobré výsledky a věděli jsme, že bude chtít uspět, ale celkem v pohodě jsme to zvládli. Domácí byli ve hře dopředu zcela bezzubí. V podstatě neměli nic vážnějšího, jen pár náznaků. Škoda, že jsme nepřidali nějakou branku. Největší příležitosti měli Rejman a Stejskal. Ten konec mohl být poklidnější SK Mondi Štětí – TJ Svádov Olšinky 14:0(8:0) Trenérské řady mužstva starších žáků rozšířil V.Podhorský , který přišel z mužstva mladších žáků a společně s Radkem Švejdarem budou vychovávat mladé hráče štětského fotbalu. Soupeř nám v prvém kole cestu za vítězstvím značně usnadnil, když se dostavil pouze v 8 hráčích. Na první branku se čekalo do 7.minuty, kdy brankostroj nastartoval Beruška, který využil zbytečné vyběhnutí brankáře. Po hezké kombinaci se poprvé do listiny střelců brankou na 2:0 zapsal Vála. Ve 22.minutě upravil na 3:0 do opuštěné branky Stráník. Ve 27.min.si kličku udělal Možný a nechytatelnou střelou rozvlnil síť na 4:0. 28.min. Nedomlel prošel snad přes 5 hráčů a zvyšoval už na 5:0. To ale v prvém poločase zdaleka nebylo všechno. 30.min. a svojí druhou brankou zajistil Vála vedení domácích 6:0. Neuběhla ani minuta a už se radoval Možný po brance na 7:0. Účet prvého poločasu uzavřel ve 35.mim. hatrickem Vála a do šaten se šlo za stavu 8:0. Začátek druhé půle to byl festival zahozených šancí z naší strany. Pikantérií toho bylo, že v brance hostů stála dívka, která naše střelce často přiváděla k zoufalství. Na to se nemohl dívat Sviták a pumelicí snad z 20 metrů zahájil brankostroj druhé části a upravil na 9:0. Branky se dočkal po samostatném průniku Šinfeld a určil dvouciferné skóre 10:0. Pak se ke slovu přihlásil Podhorský a bylo to 11:0. Čtvrtou branku ze své kopačky do sítě hostů vstřelil Vála, který se stal nejlepším střelcem zápasu, a bylo to 12:0. To už se blížil konec zápasu a branku si chtěl také připsat na své konto Balaštík, tak se vydal do útoku a zatížil konto soupeře brankou na 13: , poslední branku utkání vstřeliL Šinfeld. Branky: Vála 4, Šinfeld 2, Možný 2, Beruška 1, Stráník 1, Nedomlel 1, Sviták 1, Podhorský 1, Balaštík 1 Sestava: M.Svoboda-Beruška, Sviták, Nedomlel, Balaštík, Šinfeld, Podhorský, Vála, Možný, Stráník, Zeman Střídající: Müller Trenér: V.Podhorský, R.Švejdar Rozhodčí: Barva Internetové stránky AFK Loko Chomutov Mondi Štětí před sezonou posílilo a netají se ambicemi poprat se o postup do divize, ale Lokotka na začátku favorizovaný celek, který letos neztratil ani bod, pořádně zaskočila. Už v 1. minutě Jiří Bašek dostal od hostující obrany čas na zpracování míče ve vápně, ale hostující brankář jeho střelu tečoval mimo tři tyče. V 6. minutě se Bašek připomněl znovu. Tentokrát v roli nahrávače, když unikl ofsajdové pasti a přihrávkou našel nabíhajícího Rajnyše. Ten tísněn obráncem vystřelil mimo. Poté diváci potleskem odměnili Dušana Mirgu, který protáhl gólmana Michovského střelou zpoza vápna. Z následného rohu už domácí nic nevymysleli. Hostující Štětí bylo v prvních minutách aktivitou Lokotky zaskočeno a dostalo se jen ke dvěma nepříliš přesvědčivým rohovým kopům. Ve 20. minutě jim však pomohla náhoda. Při dalším rohovém kopu se Poloprutský srazil s obráncem Sojčíkem a oba skončili na zemi. Hostující Šmidrkal už měl jednoduchou práci. Domácí ještě do poločasu předvedli několik pěkných fotbalových momentů. Ať už se jednalo o nacvičený signál při přímém kopu nebo slalom Petra Tichého mezi obránci na hranici vápna. Ovšem skóre se nezměnilo a do kabin šli spokojenější hosté. Druhý poločas nenabídl příliš pohledný fotbal. V 53. minutě se hosté radovali z druhého gólu, ale Stejskalovi utnul oslavy vztyčený praporek pomezního. Poté hosté nezvládli ani rychlý protiútok 2 na 1, a tak LoKo mohlo stále doufat v obrat. Jenže Sedlák zakončující v akrobatické pozici Michovského nepřekonal. Domácí napřeli na konci zápasu všechny síly do útoku. Micák se vysunul dopředu a do vápna hostí běžel i gólman Poloprutský. Ovšem jejich snaha neměla gólové vyústění, a tak LoKo potřetí za sebou poznalo hořkost porážky. O první body budou hráči Lokotky bojovat příští sobotu v Bezděkově.

8 FK Bílina SK Mondi Štětí
Fotky ze zápasu v Chomutově dne Výsledky 1.jarního kola dorostu Starší Mladší Louny FC Chomutov 1:3 3:1 Jun.Děčín Litoměřice 5:2 Neštěmice Lovosice 2:4 L.Chomutov Bílina 0:3 3:3 Štětí Ervěnice 2:2 1:4 Žatec VOŠ Roudnice 8:3 Litvínov T.Kadaň 6:0 5:0 Zítra hraje dorost v Bílině FK Bílina SK Mondi Štětí starší 10:15 mladší 12:30 Gól vedeme 1:0 Šmidrkal Silná lavička SK Mondi Štětí

9 Štětí je na čele krajského přeboru
Mladší dorostenci nezvládli závěr zápasu Krajský přebor dospělých po 3.kole 1. Štětí 3 6:3 9 2. H.Jiřetín 2 1 7:3 7 3. Blšany 8.5 4. Litoměřice 6 5. Bezděkov 6. Bílina 9:7 7. Louny 4:5 4 8. T.Kadaň 2:3 9. Strupčice 9:10 10. Proboštov 8:9 11. Krupka 12. Modlany 6:7 13. Modrá 5:6 14. Jun.Děčín 2.4 15. Litvínov 3:4 16. L.Chomutov 1:9 SK Mondi Štětí – VČSA Ervěnice 1:4 (1:1) kolo Ještě než uběhla první minuta zápasu, tak jsme prohrávali 1:0 a nevypadalo to s námi dobře. Rychle jsme se ale oklepali a stali se více než vyrovnaným soupeřem. Do poločasu také stačil vyrovnat Jakub Marek. Po změně stran to bylo kdo z koho . Branku jsme vstřelili, ale dost nepochopitelně nám nebyla uznána, což uznali i fanoušci soupeře. V době našeho největšího tlaku začala chybovat obrana a soupeř trestal. Během 2 minut to bylo 1:3 a v samotném závěru jsme inkasovali počtvrté. Smůlovatý zápas. V mužstvu se dobře ukázalo i několik starších žáků a pokud by jsme se vyvarovali zbytečných chyb, tak to mohlo dopadnout lépe. Branky: J.Marek 1 Sestava: Chvalina-Balaštík, Elicr, Koráň,Studecký, Danč,Marek, Bidlo, Nedomlel, Suk, Beruška Trenér: P.Hoznédl Rozhodčí: Zaňka-Prágl, Toráč 4.kolo krajského přeboru H.Jiřetín T.Kadaň :00 SO Blšany Jun.Děčín :00 NE Strupčice Litvínov Krupka Litoměřice Štětí Bílina :15 Bezděkov L.Chomutov Modlany Proboštov Louny Modrá Příští víkend se hraje okresní derby :00 :00 :30

10 Ve 3.kole domácí zvítězili pouze 2x
Starší dorostenci přišli v prvém mistrovské zápase o všechny 3 body v poslední minutě Louny - Horní Jiřetín 1:1(1:1) do vedení šli domácí ve 32.minutě vlastní brankou Balína, jenže těsně před odchodem na přestávku vyrovnal Vrána, ve druhém poločase byli domácí sice aktivnější, ale branka už žádná nepadla Modrá - Modlany 1:3(0:1) druhá porážka Modré na domácí půdě, co jim je platná herní převaha, když branky střílí soupeř, o prvém vítězství hostů v soutěži rozhodl 2 brankami bývalý prvoligista Heřman Proboštov – Bezděkov 0:3(0:2) domácí poprvé bez Přemysla Bičovského na lavičce vstřelili branku, kterou rozhodčí neuznal, chybu brankáře využil Čámský a hosté vedli 1:0, ve druhé půli beznápadná hra domácích k úspěchu nevedla a ještě 2x inkasovali L.Chomutov- Štětí 0:1(0:1) domácí ještě nebodovali, hosté neztratili ještě ani bod, v prvém poločase si vypracovali více šancí domácí, i když ho prohráli, ve druhé půli byli střelecky pilnější hosté, ale branku už diváci žádnou neviděli Litoměřice - Strupčice 6:3(2:1) 9 branek v 1 zápase se hned tak nevidí, hosté začali lépe a vedení 1:0 mohli i zvýšit, domácí v závěru 1 půli získali vedení a na začátku druhé během 12 minut vstřelili 3 branky a byl z toho koncert Litvínov- Blšany 2:2(1:0) divácky atraktivní a pohledný fotbal byl k vidění v Litvínově, domácí vedli v poločase 1:0, ve 2.prohrávali 1:2, aby 8 minut před koncem vyrovnal Longauer, hosté ještě neprohráli Bílina- Krupka 3:1(0:1) zápas dvou rozdílných poločasů, po prvém vedli hosté zásluhou Bikára 1:0, změny v sestavě přinesly obrat v zápase a 3 brankami domácí zápas ve druhé 45 minutovce zcela otočili Jun.Děčín-Kadaň 0:1(0:1) v Děčíně slavila úspěch bojovnost, domácí prohráli ve druhém zápase za sebou a na kontě jim zůstává pouze překvapivé vítězství z prvého kola proti Litvínovu, Kadaň začíná získávat důležité body SK Mondi Štětí – VČSA Ervěnice 2:2 (1:1) kolo Ani ten největší optimista nečekal takový úvod zápasu našeho mužstva. Na hodinkách rozhodčího běžela 2.minuta , když se na levé straně dostal do zakončení J.Svoboda a brankář Mešek byl na jeho střelu krátký. Odpověď hostů bohužel přišla okamžitě. Po rohu jsme nedokázali odkopnout míč do bezpečí a na tečovanou střelu už Jirka Vaněk nedosáhl(1:1). Utkání bylo v prvém poločase vyrovnané , i když se více hrálo na straně našeho soupeře. Po změně stran jsme začali zahazovat jednu šanci za druhou. Tutovky Maška z volného přímého kopu nebo Procházky a Slezáka by se měly proměňovat. Jednou jsme ale přeci jenom míč do branky soupeře dopravili. Konkrétně Jan Šíma hlavou(2:1). Ukázalo se ale , že jedna branka je málo. Už jsme věřili, že vítězství uhájíme, když si v poslední minutě zápasu na centrovaný míč naběhl útočník Ervěnic a vyrovnal na konečných 2:2. Branky: J.Svoboda 1, J.Šíma 1 Sestava: J.Vaněk-Kober(35.Danč), Marek, Mašek, Procházka, M.Šíma, J.Šíma(80.Bidlo), M.Šíma, Stehlík, L.Novák, Slezák Připraveni: Jakub Grepl, Koráň, D.Studecký Trenér: F.Anitescu Vedoucí: M.Plíšek Rozhodčí: M.Prágl-Zaňka, Toráč

11 V pohárovém pavouku je už B mužstvo ve čtvrtfinále
Nováčka soutěže jsme porazili až brankou v nastavení V pohárovém pavouku je už B mužstvo ve čtvrtfinále SK Mondi Štětí – TJ Proboštov 3:2(0:1) 2.kolo Ve 2.kole nás čekal nováček soutěže, TJ Proboštov. Na našem hřišti začali také hodně aktivně a vypadalo to, že se bude hrát na jednu polovinu. Zkoušel to i nejlepší střelec hostů Záveský z volného přímého kopu,ale branku netrefil.Hosté byli fotbalovější a hrálo se na naší polovině.Dosud popisovaný průběh trval asi do 20.minut, pak zahrával Stejskal volný přímý kop a Kala už se jenom chytal za hlavu, ze které míč těsně před tím skončil vedle. Z otočky chtěl Michovského překvapit Záveský, ale minul. Rychlé nohy Beláka zaběhly za záda obrany Proboštova,ale brankáře neprostřelily a ani dorážka Kaly parametry přesné střely neměla. Štětí se pomalu rozjíždělo. Tůma na Kalu zakřičel nech a trefil jenom tyč. Slanička si našel ten správný prostor pro hlavičku ,ale brankář byl na svém místě. Běžela prvá minuta nastavení, když jsme trochu podcenili letící míč směrem na naše pokutové území a toho využil Josef Blažek ke skórování na 1:0 pro hosty. Do druhého poločasu nejrychleji vlétly již zmiňované nohy Beláka. Sám postupoval na brankáře, aby branku netrefil. Do zakončení se dostal Remenec , ale hlavička skoro ze země skončila na tyči. Hráč tmavé pleti hrající pod jménem Charles špatně odkopl, špílmachr Kucler přistrčil Remencovi a ten už jenom posunul na volného Rejmana, který vyrovnal na 1:1. Režii zápasu jsme i nadále drželi na svých kopačkách a odměnou byla druhá branka v síti hostů po akci z fotbalové učebnice, na jejímž konci byl Belák. Hosté ,konkrétně Josef Blažek ,si za nevybíravý zákrok na Mencla po zásluze vysloužil kartu barvy červené v 63.minutě. Pojistit vedení mohl Stejskal v 65.minutě,ale z přímáku trefil jenom břevno. Posledních 10.minut jsme až příliš chtěli vstřelit další branky, v rozehrávce jsme chybovali a místo, abychom v poklidu zápas dovedli do vítězného konce , tak jsme divákům nabídli konec, který byl pro fanoušky chatrného zdraví silnou kávou. V 87.minutě byl Slaničkou sražen jeden z hráčů v pokutovém území a nic jiného než penalta nemohlo následovat. Záveský z ní srovnal na 2:2.. Hlavní pořadatel pan Kotek již signalizoval, že se bude nastavovat 1 minuta. Hodně diváků už se vydalo směrem k domovům, když se Tůma objevil před brankou , prodloužil na Slaničku a ten hlavou dílo zkázy pro hosty dokonal. Jaká následovala radost není třeba popisovat. Pak už byl jenom slyšet závěrečný hvizd rozhodčího Ipsera. Branky: Rejman 1, Belák 1, Slanička 1 Sestava: Michovský-Slanička, Tůma, Ransdorf-Kala, Kucler, Stejskal, Remenec, Mecl(74.Cibulka)-Rejman, Belák (78.Tichý) Připraveni: Duník Trenér: J.Kala Asistent: M.Hamšík Vedoucí: D.Lisec Masér J.Nedomlel Rozhodčí: Ipser-Beneš, Roháč diváků Okresní pohár dospělých 2012/13 Středa Úterý Středa Středa 17,30 17,00 16,30 1.kolo Čtvrtfinále Semifinále Finále 1 Litoměřice "C" - Žitenice 2 : Libochovany V.Žernoseky IV. II. 1 3:4 PK 3 Siřejovice Travčice "B" 10 Libochovice III. 4 Sulejovice Třebívlice 5 Černiv Štětí "B" Lounky Předonín

12 Hodnocení trenérů po zápase Štětí-Proboštov
V 1.kole okresního poháru B mužstvo dospělých nezaváhalo SK Mondi Štětí B - Lounky 5:0(3:0)       1.kolo pohár Soupeř měl starosti, aby byl schopen nastoupit v jedenácti a někteří jeho hráči nastupovali až v průběhu zápasu. Hrálo se na jednu branku a bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme branku. Podařilo se to V.Uřidilovi asi v 15.minutě. Brankář Větvička v naší brance se nudil a na druhé straně hráči Štětí zahazovaliM, co se dalo. Zvýšit na 2:0 se podařilo Pilařovi střelou pod nohy jinak dobře chytajícího brankáře hostů. Poločasový výsledek 3:0 stanovil opět Pilař. Ve druhé části se na branku čekalo dlouho a zdálo se, že už ani k vidění žádná nebude. Nakonec ale ještě dvě padly. Pilař 4:0 a na konečných 5:0 asi z ofsajdu upravil P.Vaněk. Branky: Pilař 3, V.Uřidil 1, P.Vaněk 1 Sestava: Větvička-Poráč, Malý, Slavík,Weber- Matoušek, Černý, P.Vaněk, Gernat-Pilař, V.Uřidil Připraveni: Németh, Job, Krejza, L.Uřidil Trenér: J.Ransdorf  Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: Konfršt v dalším kole nás v úterý v 17: doma čeká SK Předonín Přemysl Bičovský – trenér Proboštova První poločas jsme odehráli kvalitně, na závěr první půle jsme dali góla. Bohužel druhý poločas jsme začali špatně. Domácí se dostali do tlaku a po našich hrubých chybách dali 2 branky. V poslední minutě vyrovnáme a nemůže se stát,a bychom ještě prohráli. Jaromír Kala – trenér Štětí Máme problémy se začátky zápasů, než se rozkoukáme , tak je 30 minut pryč. Ve druhé polovině prvé části jsme začali mít převahu, ale bohužel v době , kdy byla největší, tak jsme v závěru poločasu inkasovali. V závěru hrajeme proti deseti, soupeř má vyloučeného, vedeme 2:1 a místo , abychom výsledek hlídali, hráli zodpovědně odzadu, tak všichni útočíme a chceme dát 5:1. Inkasujeme laciný gól a honíme to v nastaveném čase. Převzato

13 FK Litomeřice - SK Mondi Štětí
B mužstvo odstartovalo III.Ttřídu vítězstvím na horké půdě v Dušníkách Příští týden je na pořadu okresní derby Přijeďte fandit !!! Sokol Dušníky - SK Mondi Štětí B 0:2(0:2)       13.kolo K premiérovému zápasu jako nováček III.třídy jsme se vydali na horkou půdu do Dušník, kde se body získávají hodně těžko. Začalo se oboustranně útočně a úvodní branku zápasu mohly vstřelit obě mužstva. Fotbalová kvalita byla ale přeci jenom více na naší straně a odměnou byla branka, kterou jako zkušený mazák zakončil Václav Uřidil po přihrávce Tichého. Náskok jsme se snažili navýšit, ale koncovka vázla. Domácí se několikrát zjevili před naší svatyní a Bánovčin v brance se musel hodně otáčet, aby udržel čisté konto. Uklidnění do našich řad přinesl Tichý druhou brankou. Ve druhém poločase diváci už mnoho vzruchu na hřišti neviděli, i když vyloučení hráče Vodičky vyvolalo na hřišti a v hledišti hodně emocí. Brankář domácích se nenudil a všechny naše pokusy vyšly naprázdno. Vítězství , jak řekl po zápase trenér našeho mužstva, mohlo být vyšší a hned na úvod sezóny jsme si mohli vylepšit skóre. Nicméně v mužstvu vládla spokojenost se 3 prvními body v soutěži. Branky: V.Uřidil, Tichý Sestava: Bánovčin-Poráč,Weber, Slavík, Matoušek, Vodička, P.Vaněk, Gernat, Krejza-Uřidil, Tichý Připraveni: Németh, Job Trenér: J.Ransdorf  Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: Kučera FK Litomeřice - SK Mondi Štětí Sobota 14:30 hod

14 17:00 důležitý zápas v Bechlíně
Informace o štětském fotbale se dozvíte také na facebook stránkách III.Třída dospělých B - po 2 zápasech 1. Bechlín 2 8:1 6 2. Ploskovice 8:2 3. Štětí "B" 6:0 4. Židovice 7:2 5. Lounky-Chodouny 1 7:4 3 6. Radovesice 3.3 7. Bříza 4.5 8. Dušníky 3:4 9. Kostomlaty 4:6 10. Kleneč 3:5 11. Vědomice 3:7 12. Vražkov 0:5 13. Rovné "B" 2:8 14. Hoštka 2.hrané kolo III.Třídy dospělých Ploskovice - Lounky-Chodouny 4:1 (2:0) Kleneč - Vědomice 3:2 (1:1) Radovesice - Dušníky 2:3 (2:2) Kostomlaty - Vražkov 4:0 (2:0) Hoštka - Bechlín 1:4 (1:2) Rovné B - Židovice 2:4 (1:2) Štětí B - Bříza 4:0 (1:0) Dnes dopoledne hraje B mužstvo 17:00 důležitý zápas v Bechlíně V úterý od 17:00 pohár doma s Předonínem a anglický týden zakončí v neděli od 17:00 doma s Židovicemi

15 Nabídka na partnerskou spolupráci
B mužstvo dospělých ještě neinkasovalo branku Nabídka na partnerskou spolupráci Po několika letech začalo v minulém roce hrát opět B mužstvo dospělých, zvítězilo ve IV.třídě a hned si zajistilo pro tento ročník účast ve III.třídě. Zápasově jsou v současné době více vytíženi než A mužstvo. Hrají sobota středa , neděle a to z důvodu pohárových zápasů. Daří se a ve 3 zápasech po sobě neinkasovali branku. fotbalový oddíl SK Mondi nabízí spolupráci všem, kdo chtějí pomoci při zabezpečení a podpoře fotbalu ve Štětí. Zajistíme vyhotovení reklamního panelu a jeho umístění na stadionu. Propagace Vaší firmy se objeví i v tiskových materiálech SK Mondi , jako např.zpravodaj zpracovaný na každé domácí utkání. Z každého zápasu je pořizován videozáznam a jeho krátký sestřih je na programu kabelové televize Štětí Tento dokument vysílají i televize Roudnice n.L. a Litoměřice. Logo Vaší firmy se objeví . Staňte se našimi partnery.Finanční, ale i jiný dar pomůže oddílu s dlouholetou tradicí k dosažení dobrých výsledku od přípravky až po dospělé. Mládež , která tvoří 80% členů oddílu, bude mít lepší podmínky pro své volnočasové aktivity. Vzájemné setkání je vítáno. K dispozici je i hřiště, kde si můžete zahrát fotbal . volejte ing.Milan Plíšek SK Mondi Štětí B - Sokol Bříza 4:0(1:0) 1.kolo 2. hrané I ve druhém mistrovském zápase jsme dokázali vyhrát bez inkasované branky. Tak jednoduché, jak ukazuje výsledek to ale nebylo. Soupeř se dostavil s početnou diváckou kulisou a v prvém poločase držel s naším mužstvem tempo. Na poločasovou přestávku jsme ale přeci jenom odcházeli s jednobrankovým náskokem. Soupeř nám to také usnadnil, když nevyužil 2 slibné brankové příležitosti. Ve druhé části jsme začali náskok navyšovat a zápas dovedli do vítězného konce. Střelecky se prosadil Pilař. Branky: Pilař 3, V.Uřidil 1 Sestava: Bánovčin-Poráč, Slavík, Weber,Gernat, Malý, P.Vaněk,V.Uřidil,Černý,Pilař, Matoušek Připraveni: L.Uřídil, Krejza, Németh, Job, Větvička Trenér: J.Ransdorf Asistent: V.Minárik

16 Šedě označené zápasy doma
Den DATUM Čas Soupeř A mužstvo B mužstvo Starší dorost Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci neděle 17:00 Modrá sobota 10:15 Proboštov Dušníky středa 17:30 Lounky Ervěnice 12:30 AFKChomutov Bříza 10:00 Svádov Bílina FK Bechlín 10:30 Libochovice 14:30 Litoměřice Lovosice SK Roudnice n.L. Židovice Liběšice Litvínov 16:30 Vědomice 12:15 11:00 Chlumec 13:00 Bezděkov Louny Děčín Ploskovice Vaňov Kadaň Kleneč Travčice Blšany 16:00 Rovné B Neštěmice volno Skorotice Strupčice Hoštka AFK Chomutov Podlusky 15:00 Neštěmice B 15:30 Krupka FC Chomutov Šluknov Horní Jiřetín Žatec Počeplice Velký Šenov Třebenice 14:00 Kostomlaty hlášenka Modrá-v Boleticích Modlany Vražkov VOŠ a SOŠ Roudnice Šedě označené zápasy doma

Stáhnout ppt "FK Bílina Sobota kolo – 10:15 hod SK Mondi č.2"