Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z Název školy: Základní škola a mateřská.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z Název školy: Základní škola a mateřská."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z www.zspraslavice.cz Název školy: Základní škola a mateřská škola Přáslavice Autor: Mgr. Dagmar Škývarová Název DUM: VY_32_INOVACE_102 Název sady: Prvouka 1. ročník Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.2061 Anotace: Materiál rozvíjí téma Zima a zimní aktivity; ochrana zdraví při zimních sportech. Prezentace byla vytvořena pro práci s interaktivní tabulí nebo dataprojektorem a obsahuje animaci. Datum: 27. 12. 2012

2 Sněží, sněží, mráz kolem leží, zima je pejskovi, za kamna běží. Fouká, fouká, bílá je louka, zima je kočičce za kamna kouká. Roční období - zima Zazpívejme si písničku:

3 Doplňte Je zima. ledna začal nový rok 20. Přejeme si mnoho … Spojte: Honza je veselý. Je Je velký Na vodě je Bude mráz. zima. bruslit. led.

4 Zakroužkujte zimní sporty.

5 Řekni, co potřebuje lyžař:

6 Co potřebuje bruslař?

7 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z www.zspraslavice.cz Zdroj obrázků: Galerie MS Office


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Dagmar Škývarová. Dostupné z Název školy: Základní škola a mateřská."

Podobné prezentace


Reklamy Google