Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zawody. Číslo přílohy: VY_32_INOVACE_04_ZAWODY Škola: Autor: Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Halina Kuligová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zawody. Číslo přílohy: VY_32_INOVACE_04_ZAWODY Škola: Autor: Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Halina Kuligová."— Transkript prezentace:

1 Zawody

2 Číslo přílohy: VY_32_INOVACE_04_ZAWODY Škola: Autor: Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Halina Kuligová Předmět: Prvouka Třída: 1. Šablona projektu: III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Datum zařazení do výuky a zapsání do třídní knihy: 16. 1. 2012 Jazyk: Polština Název a anotace: Materiál je určen k procvičování základních znalostí z tem. okruhu: povolání; Druh učebního materiálu: DUM – Prezentace Power Point Očekávaný výstup Základní znalosti z tematického okruhu : povolání; Využité materiály: Obrázky z klipartu www.office.microsoft.com a z internetu ( www.sborovna.cz )www.sborovna.cz

3 Każdy coś potrafi

4 Jakie to zawody? Zgadnij, czym się zajmujemy?

5 Każdy coś umie, każdy coś potrafi. Każda praca wykonywana poczciwie jest ważna i potrzebna.

6 Wymień 2 rzeczy, które do swej pracy potrzebują osoby na obrazku

7 Co kto robi? zawód Lekarka Fryzjer Nauczyciel Kucharz Sprzątaczka Listonosz Sprzedawczyni czynność Gotuje obiady. Sprzedaje towar. Leczy chorych. Obcina włosy. Uczy dzieci. Myje podłogę. Roznosi pocztę.

8 Opowiedz, kto umie wykonać dane produkty.......

9 Kim Ty chciałbyś zostać i dlaczego?


Stáhnout ppt "Zawody. Číslo přílohy: VY_32_INOVACE_04_ZAWODY Škola: Autor: Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Bukovec Mgr. Halina Kuligová."

Podobné prezentace


Reklamy Google