Slides:

Seznámení s BLMF Prezentace je určená pro nové týmy - získají prvotní přehled o BLMF.

MEMORIÁLU GUSTAVA LACHMANA MEMORIÁLU GUSTAVA LACHMANA
Fotbalová asociace České republiky OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BRNO-VENKOV
Struktura soutěží ČSA  STK ČSA  STK LM ČSA  Komise rozhodčích  Přestupní komise.
MĚLNICKÁ KLIČKA 2010 fotbalový turnaj žákyň G15 a G13
PROJEKT GUTOVKA DOVEDNOSTI - BRUSLENÍ – MINILIGA ZAČÍNÁME :00 KLUZIŠTĚ GUTOVKA PRAHA 10 POPRVÉ NEDĚLE OD 18:00 A PAK JIŽ PRAVIDELNĚ.
Návrh změn v organizaci a řízení soutěží Valná hromada MK Jihlava –
Mezinárodní Fotbalový turnaj o pohár náměstka hejtmanky Ústeckého Kraje Arna Fišery Ročník 2003 Pořádající klub FK Ústí nad Labem.
Pravidla ledního hokeje Změny 2010 ukládání trestů, návraty hráčů z TL.
Hry třetího tisíciletí
FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ ČSRU OBSAH: ZÁKLADNÍ PRINCIPY SOUTĚŽE SOUTĚŽNÍ CYKLUS VZHLEDEM K ROČNÍM OBDOBÍM TRÉNINKOVÁ ZÁTĚŽ HRÁČE V PRŮBĚHU ROKU NÁVRHY.
Seznámení s BLMF Pro: Schůze zástupců týmů Datum: Autor: Výbor BLMF.
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL.
XXXXVI. ročník turnaje O pohár Miroslava Kuneše
Doškolení UEFA profilicence a UEFA A-licence – Olomouc/Praha Jakub Dovalil.
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a střední škola Dřevohostice pořádá 13. ročník turnaje v nohejbalu trojic a dvojic KDY: ve středa.
 Kde: Lidový dům Žabčice  Kdy: 28. března ve 13 hod  Disciplíny přípravka: Mazurka, volný tanec  Disciplíny mladší žáci: Polka, mazurka, volný tanec.
Kopaná – průběh hry hry se účastní dva týmy po 11 hráčích na hřišti obdélníkového tvaru na jehož kratších stranách jsou branky hru řídí hlavní rozhodčí,
Fotbal.

IV. ročník Memoriálu Jana Marka
ARCHIMEDIÁDA Základní škola Bratří Čapků 1332 Ústí nad Orlicí.
HOKEJOVÝ KLUB VSK TECHNIKA BRNO
Nabídka reklamních ploch
HrušCup 2008 – pravidla petanque 1. Pétanque se hraje s ocelovými koulemi a s dřevěnou kuličkou zvanou ”košonek.” Hází se z kruhu o průměru cca 50 cm.
Neoficiální mistrovství fotbalových přípravek české republiky v kategorii U10 Ivančice – neděle 13.května 2012.
Technika řízení LH Přednáška 4 Vladimír Mana. Řady a předpisy ČSLH Soutěžní řád Disciplinární řád Registrační a přestupní řád Směrnice o licencích rozhodčích.
Kopaná - pravidla hrací plocha má tvar obdélníku, délka hřiště je 90 – 120 m, šířka je 45 – 90 m hrací plocha je vyznačena bílými čarami, středová čára.
AC SPARTA PRAHA. Tournament of companies Fotbalový turnaj firem  Fotbalový turnaj na Strahově  Pořadatel: AC Sparta Praha  Místo: PRE Tréninkové centrum.
Hoďme tělem vesnická olympiáda
HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ PROPOZICE TURNAJE „ O PUTOVNÍ POHÁR JAROSLAVA JANEČKA “ Pořadatel:HC VCES Hradec Králové Datum konání:neděle dne 25. září 2011 Místo.
CURLING.
VOLEJBAL 1.
20. listopadu 2010 Dovolujeme si Vás pozvat na Bowlingový turnaj O pražský pohár 2010.
IVETKY MEMORIÁL ZKO PYŠELY VÁS ZVE NA 3. ročník
HOKEJ V EVROPĚ, KHL.
Pravidla volejbalu, rozhodčí
Soutěžení ve SH Předmět: Teorie sportovních her (KUT/SHT) Přednáší: Doc. PhDr. D. Tomajko, CSc.
Filozofie změn  reakce na rychlý vývoj hry;  důraz na plynulost hry;  utkání mají být co nejzábavnější, bezpečná, férová a pochopitelná hráči, trenéry,
Basketbalová pravidla
Fotbal Doc. PaedDr. Jan Štumbauer, CSc. Projekt: Cizí jazyky v kinantropologii, reg. č.: CZ.1.07/2.2.00/
Elektronické učební materiály - … stupeň Předmět Autor: Mgr. Roman Havlíček Elektronické učební materiály – II. stupeň Tělesná výchova 1.1 Brennball.
 kolektivní halový sport, který se hraje na hřišti o rozměrech 40x20 metrů a lehkým dutým míčkem z plastu. V jednu chvíli je z každého.
Indiaca Ročník: 4. Vzdělávací obor: Tělesná výchova Tematický okruh: Netradiční sportovní hry Téma: Indiaca - pravidla Jméno autora: Mgr. Tomáš Vacek Vytvořeno.
ROČNÍK 2002 A MLADŠÍ PROPOZICE TURNAJE 25. – Termín : 25. – Místo : Zimní stadión Valašské Meziříčí Počet mužstev : 8 Systém turnaje.
Část 3 – ROZHODČÍ A JEJICH POVINNOSTI. 300 – Určení rozhodčích rozhodčí na hřišti – systém dvou rozhodčích (oba stejné pravomoci) – systém tří rozhodčích.
Odbíjená – základní pravidla
SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK Mgr. Pavel Hudeček 1. Krajská Grassroots konference.
TURNAJ O POHÁR PRIMÁTORA STATUTÁRNÍHO MĚSTA JIHLAVY
5. Ročník Memoriálu Jana Marka
Tabulky a hrací systém turnaje - pomůcka pro systém „každý s každým“
BEACHVOLEJBAL.
VTM 2019/2020 Bedřich Ščerban.
Transkript prezentace:

Turnaj o pohár Hejtmana kraje Vysočina Propozice: Termín: 22. 12. – 23. 12. 2016 Pořadatel: HC Dukla Jihlava Hlavní pořadatel: Patrik Bakus 00420 731 183 922 bakuspatrik@seznam.cz Jan Tesář 00420 724 100 073 jantesar.ji@seznam.cz Pravidla: hraje se podle pravidel LH, soutěžního řádu a propozic turnaje Startující: Hráči narození 2005 a mladší. Neoprávněný start hráče se trestá kontumací ve prospěch soupeře v poměru 5:0. Podmínky účasti: Vedoucí družstev pošlou týden před turnajem na e-mail: bakuspatrik@seznam.cz nebo jantesar.ji@seznam.cz seznam hráčů s čísly dresů a registračních průkazů (max 18+2). Každé družstvo musí mít k dispozici dvě sady dresů odlišné barvy - světlé a tmavé. Volbu dresů má mužstvo uvedené v zápise jako domácí. Startovné: 5000,- Kč / tým Organizátor si vyhrazuje právo na nevratnou zálohu 3000 Kč, kterou je nutno uhradit do 13.12.2016. Doplatek, 2000 Kč se bude platit na místě. Zálohu prosíme platit na učet (19-8912080257/0100) ( jako variabilní symbol použijte přidělené číslo)

Každé mužstvo si hradí ubytování a stravu. O konečném pořadí v rozhoduje: A. počet bodů (vítězství 2 body, remiza 1 bod, prohra 0 bodů) B. při rovnosti bodů dvou mužstev: I.vzájemná utkání II. brankový rozdíl ze všech utkání III. větší počet vstřelených branek ze všech utkání IV. menšípočet celkových trestů v turnaji/součet TM C. minitabulka – skóre ze vzájemných utkání D. los Každé mužstvo si hradí ubytování a stravu. Přehled účastníků + variabilní symbol: 1. Karlovy Vary vs 200501 2. Hodonín vs 200502 3. Zlín vs 200503 4. Kobra Praha vs 200504 5. Topolčany vs 200505 Systém turnaje: Každý s každým 2 X 20 min čistého času dle rozpisu. Každá třetina bude bodována samostatně. Přestávky minimální, úprava ledové plochy po každém utkání. Rozbruslení 2 min bez kotoučů! Není povoleno použití oddechových časů.

Tresty: 2 minuty, 5 minut + do konce utkání Tresty: 2 minuty, 5 minut + do konce utkání. Při udělení trestu do konce utkání, nesmí uvedený hráč nastoupit v dalším utkání. Protesty: Žádné protesty nejsou povoleny. Organizátoři budou posuzovat veškeré logické stížnost nebo připomínky, pokud jsou předkládány profesionálním způsobem. Hodnocení a ceny turnaje: Po ukončení každého utkání bude vyhlášen nejlepší hráč obou celků. 1.místo PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA KRAJE VYSOČINA 1.-3.místo pohár,medaile,diplom 4.-6.místo diplom 3 3