Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti."— Transkript prezentace:

1 ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti I/2 VY_12_INOVACE_09/36 – sada č.2 Autor: Helena Jordánová, Mgr. Období: září 2011 – červen 2012 Ročník: 1.-3. Vzdělávací oblast: prvouka NAŠE VLAST (zeměpis) Anotace: Výukový materiál je možno použít při výuce tematického celku Česká republika Žáci pracují s učitelem na interaktivní tabuli, prohlíží si na web stránce obrázky světadílů, Evropy. Na ofoceném pracovním listu č. 3 zakreslí slepou mapku pomocí šablony a hledají na mapě ČR požadované údaje.

2 Kde se nacházíme? Č eská republika EVROPA Asie Afrika Jižní Amerika Severní Amerika

3 Obkresli si slepou mapku a doplň následující města, pohoří, řeky Praha BrnoOlomouc Ostrava Krkonoše Beskydy ŠumavaJeseníky Vltava Labe Morava Bečva Olšovec

4 Obrázek planety je použit z klipartu MS.


Stáhnout ppt "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti."

Podobné prezentace


Reklamy Google