Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Recyklace 4 doplněk III 20141 RECYKLACE TERMOPLASTŮ, TERMOSETŮ A PRYŽÍ RNDr. Ladislav Pospíšil, CSc. 7. 10. 2014.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Recyklace 4 doplněk III 20141 RECYKLACE TERMOPLASTŮ, TERMOSETŮ A PRYŽÍ RNDr. Ladislav Pospíšil, CSc. 7. 10. 2014."— Transkript prezentace:

1 Recyklace 4 doplněk III RECYKLACE TERMOPLASTŮ, TERMOSETŮ A PRYŽÍ RNDr. Ladislav Pospíšil, CSc

2 Filtrace taveniny je klíčová operace - 1 Recyklace 4 doplněk III Diskontinuální filtrace > po ucpání se vyjme a dá do odpadu Kontinuální filtrace > po ucpání se posune čistý kus do proudu taveniny Lze ale těžko vrstvit! Nevím o tom, že by to bylo děláno

3 Recyklace 4 doplněk III SMĚR TOKU TAVENINY Krycí tkanina (síto) FILTRAČNÍ tkanina (síto) Podložní tkanina (síto) LAMAČ (Braeker Plate) LAMAČ (převzato z doporučení knihy od V. Goodship)

4 Filtrace taveniny je klíčová operace - 2 Poměr plochy otvorů/plocha celková je malý Malé otvory Průřez obdélník Extrémní tlak může lamač prolomit Poměr plochy otvorů/plocha celková je velký Průřez obdélník s vrcholovým kuželem Velké otvory Lépe odolává extrémním tlakům Recyklace 4 doplněk III LAMAČ ILAMAČ II

5 Karuselový systém 2 Recyklace 4 doplněk III

6 Filtrace taveniny je klíčová operace! Recyklace 4 doplněk III

7 Filtrace taveniny je klíčová operace! Recyklace 4 doplněk III

8 Recyklace 4 doplněk III


Stáhnout ppt "Recyklace 4 doplněk III 20141 RECYKLACE TERMOPLASTŮ, TERMOSETŮ A PRYŽÍ RNDr. Ladislav Pospíšil, CSc. 7. 10. 2014."

Podobné prezentace


Reklamy Google