Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

WinRar slouží k: – k archivaci souborů(zabalí více souborů do jednoho archivu) » archiv obyčejně zabírá méně místa na disku jak soubory nezabalené » soubor.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "WinRar slouží k: – k archivaci souborů(zabalí více souborů do jednoho archivu) » archiv obyčejně zabírá méně místa na disku jak soubory nezabalené » soubor."— Transkript prezentace:

1 WinRar slouží k: – k archivaci souborů(zabalí více souborů do jednoho archivu) » archiv obyčejně zabírá méně místa na disku jak soubory nezabalené » soubor lze zaheslovat Existuje konkurenční program Winzip, který je sice rychlejší, ale má menší kompresi souborů. Rozdíl mezi WinRarem a WinZipem » WinZip- rychlejší komprese » WinRar- finální soubor je menší Tvoří vícesvazkové archivy

2 Vytváření 1) Označ v průzkumníku soubory, které chceš archivovat 2) Klikni na ně pravým tlačítkem a vyber „přidat do archivu…“ 3) Klikni na „Ok“

3 1)Vyber rar soubor. 2)Klikni na něj pravým tlačítkem myši. 3)Vyber jednu z následujících možností: extrahovat soubory, extrahovat zde, extrahovat do rar.


Stáhnout ppt "WinRar slouží k: – k archivaci souborů(zabalí více souborů do jednoho archivu) » archiv obyčejně zabírá méně místa na disku jak soubory nezabalené » soubor."

Podobné prezentace


Reklamy Google