Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

HTC Touch Pro2. Základní Informace Zařízení s vysouvací klávesnicí a dotykovým displejem má u HTC dlouhou tradici.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "HTC Touch Pro2. Základní Informace Zařízení s vysouvací klávesnicí a dotykovým displejem má u HTC dlouhou tradici."— Transkript prezentace:

1 HTC Touch Pro2

2 Základní Informace Zařízení s vysouvací klávesnicí a dotykovým displejem má u HTC dlouhou tradici.

3 Parametry zařízení

4 Vzhled HTC TOUCH PRO 2 Rozměry (59,2 x 116 x 17,25 milimetrů) i hmotností (175 gramů) pořádný kus elektroniky. Jednou z úchvatných vlastností nového Touch Pro2 je jednoznačně dotykový širokoúhlý displej s úhlopříčkou 3,6 palce (91 milimetrů) a WVGA rozlišením 480 x 800 bodů

5 Vysouvací klávesnice Spolu s displejem je integrovaná vysouvací QWERTY klávesnice asi největším lákadlem tohoto zařízení a troufám si tvrdit, že jde o vůbec nejlepší klávesnici na zařízení s Windows Mobile, jakou jsem měl možnost testovat. Vzhledem k rozložení i velikosti tlačítek jsem si na ni zvyknul téměř okamžitě a napsal na ní pohodlně skutečně velké množství zpráv, ů a příspěvků.

6 Zařízení jako GPS navigace Nový Touch Pro2 má integrovaný GPS modul, který je součástí chipsetu Qualcomm MSM7200A

7 Možnosti rozšíření Základem je schopnost přístroje pracovat s microSD a microSDHC kartami s otestovanou kapacitou 8 GB a 16 GB (32 GB karta zatím není k dostání)

8 Zařízení jako telefon - Konferenční hovor Konferenční hovor, tedy schopnost mobilní sítě propojit 3 a více účastníků najednou a umožnit tak virtuální diskuzi.

9 Cena Doporučená koncová cena anglické verze zařízení je Kč včetně DPH, reálná cena se pohybuje poměrně výrazně níže (například v Mobilveci.cz ho mají za Kč).

10 Závěrem Telefon je spíše pro mladší generaci. Určen nejlépe pro podnikatele. Děkuji za pozornost!

11 Zdroje Wikipedia.cz


Stáhnout ppt "HTC Touch Pro2. Základní Informace Zařízení s vysouvací klávesnicí a dotykovým displejem má u HTC dlouhou tradici."

Podobné prezentace


Reklamy Google