Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt MŠMT ČREU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/21.2146 Název projektu školyInovace ve vzdělávání na naší škole ZŠ Studánka Šablona III/2Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Sada č. XVII Identifikátor sady: VY_32_INOVACE_Sada XVII _ ČJS, DUM 5 Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Vzdělávací obor: Člověk a jeho svět

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Název: Roční období - Jaro Autor: Mgr. Martina Brabcová Stručná anotace: Cílem prezentace je seznámit žáky s charakteristickými znaky jara. Uplatnění získaných informací v běžném životě. Metodické zhodnocení: Prezentace umožnila žákům aktivně se účastnit. Byla propojena teoretická a praktická část – pozorování v přírodě. Odučeno ve třídě 2.D dne 21.3. 2012.

3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Roční období Jaro (21.3. – 20.6.)

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Rozhodněte, které roční období charakterizují dané obrázky? ? ? ? ?

5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení: Jaro Podzim Zima Léto

6 Rozluštěte názvy jarních měsíců NBEEŘZ UBDNE VKĚNET

7 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení: BŘEZEN DUBEN KVĚTEN

8 Rozhodněte, které obrázky patří k jaru?

9 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení: KONEC

10 Uveřejněné odkazy: Uveřejněný obrazový materiál: [cit. 2012-02-27].Dostupný pod licencí Microsoft Corporation URL: http://officeimg.vo.msecnd.nethttp://officeimg.vo.msecnd.net


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."

Podobné prezentace


Reklamy Google