Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

HRAJEME SI S ČÍSLY SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ V OBORU DO 20 VY_32_INOVACE_20 Vypracovala: Klumparová Zuzana ZŠ a MŠ OLŠOVEC, přísp. org.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "HRAJEME SI S ČÍSLY SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ V OBORU DO 20 VY_32_INOVACE_20 Vypracovala: Klumparová Zuzana ZŠ a MŠ OLŠOVEC, přísp. org."— Transkript prezentace:

1 HRAJEME SI S ČÍSLY SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ V OBORU DO 20 VY_32_INOVACE_20 Vypracovala: Klumparová Zuzana ZŠ a MŠ OLŠOVEC, přísp. org.

2 Motýlková Víla má pro vás připravenou hru – šipky. Hrají dvojice nebo dvě družstva, která se ve hře střídají v kliknutí na šipky. Za každý správně vyřešený příklad si napište na kartičku daný počet bodů. Vyhrává družstvo, které získá více bodů.

3

4 Konec Děkujeme za pozornost.

5 Číslo sady: 2 Číslo DUM v sadě: 20 Téma sady: Hrajeme si s čísly Název DUM: Sčítání a odčítání v oboru do 20 Autorka: Klumparová Zuzana DUM slouží k procvičení a upevnění získaných poznatků. Žáci díky hře procvičují získané poznatky.

6 Popis prezentace: Žáci střídavě klikají na šipky. Jedno družstvo na červenou a druhé na modrou.


Stáhnout ppt "HRAJEME SI S ČÍSLY SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ V OBORU DO 20 VY_32_INOVACE_20 Vypracovala: Klumparová Zuzana ZŠ a MŠ OLŠOVEC, přísp. org."

Podobné prezentace


Reklamy Google