Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

USA ANTELOPE CANYON ARIZONA ANTELOPE CANYON JE TO NEJVÍCE NAVŠTĚVOVANÝ A NEJVÍCE FOTOGRAFOVANÝ KAŇON NA CELÉM AMERICKÉM JIHOZÁPADĚ. LEŽÍ VE STÁTU ARIZONA.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "USA ANTELOPE CANYON ARIZONA ANTELOPE CANYON JE TO NEJVÍCE NAVŠTĚVOVANÝ A NEJVÍCE FOTOGRAFOVANÝ KAŇON NA CELÉM AMERICKÉM JIHOZÁPADĚ. LEŽÍ VE STÁTU ARIZONA."— Transkript prezentace:

1

2 USA ANTELOPE CANYON ARIZONA

3 ANTELOPE CANYON JE TO NEJVÍCE NAVŠTĚVOVANÝ A NEJVÍCE FOTOGRAFOVANÝ KAŇON NA CELÉM AMERICKÉM JIHOZÁPADĚ. LEŽÍ VE STÁTU ARIZONA. KAŇON JE NA ÚZEMÍ INDIÁNŮ KMENE NAVAJO (navaho) A JE TEDY I JEJICH MAJETKEM (VYBÍRAJÍ VSTUPNÉ A ZAJIŠŤUJÍ DOPRAVU STARÝMI TERÉNNÍMI AUTY). KAŇON MÁ HORNÍ ČÁST (PRŮCHOD KAŇONEM, KTERÝ VYMLELA VODA) A DOLNÍ ČÁST (PROLÉZÁNÍ ÚZKÝCH KAŇONŮ PO ŽEBŘÍCÍCH A SCHODECH). PŘILOŽENÉ OBRÁZKY JSOU JEN Z HORNÍ ČÁSTI ANTELOPE CANYONU

4 VCHOD DO KAŇONU

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18 PO PRŮCHODU PRVNÍ ČÁSTÍ KAŇONU

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29 Cestování zdar tbares@razdva.cz Soubor 184 KLIKNUTÍM DO PLOCHY SE DOSTANETE NA DALŠÍ PREZENTACE S OBRÁZKY ZE SVĚTA http://www.tbares1.hostuju.cz


Stáhnout ppt "USA ANTELOPE CANYON ARIZONA ANTELOPE CANYON JE TO NEJVÍCE NAVŠTĚVOVANÝ A NEJVÍCE FOTOGRAFOVANÝ KAŇON NA CELÉM AMERICKÉM JIHOZÁPADĚ. LEŽÍ VE STÁTU ARIZONA."

Podobné prezentace


Reklamy Google