Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Třída 8.C. Kde se nachází naše třída Naše třída 8.C se nachází na paviloně C v prvním patře hned první třída, je celá modře vymalovaná a jsou tam jedna.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Třída 8.C. Kde se nachází naše třída Naše třída 8.C se nachází na paviloně C v prvním patře hned první třída, je celá modře vymalovaná a jsou tam jedna."— Transkript prezentace:

1 Třída 8.C

2 Kde se nachází naše třída Naše třída 8.C se nachází na paviloně C v prvním patře hned první třída, je celá modře vymalovaná a jsou tam jedna velká a druhá malá skříň, učitelský stůl a za ním regál na sešity a ještě jedna velká černá tabule a jedna magnetická a ještě samozřejmě patnáct lavic a každá je obsazená.

3 Naše slavná třída Třídní učitel: Dagmar Heinzlová Jména žáků: Bareš Jiří, Bendová Dominique, Brož Adam, Černá Lucie, Davidová Michaela, Drdová Simona, Dušková Jitka, Jendrzej Daniel, Jendrzejová Patricie, Jirák Patrik, Kohout Lukáš, Kopecký Tomáš, Korelová Markéta, Kubátová Tereza, Markopulos Kiro, Nikrmayer Martin, Pelikánová Šárka, Phung Daniel, Preislerová Monika, Rebel Jakub, Säcklová Dominika, Šestáková Nikola, Siváková Lucie, Sklenářová Nikola, Šolcová Romana, Štekr Richard, Šumberová Nikola, Tomášek Lukáš, Vrábel Pavel

4 Náš rozvrh aneb co děláme celý týden 1.2.3.4.5.6.7.8.9. Po MChČj-Lit.PpZFr/Tv- ch volnoVv Út Čj- mluv. DNj/AjFyMRoVvolnoEp St Čj- mluv. MOvChInf/Tv -ch Fr/CvM -Ps volnoTv-d Čt MInfFyNj/AjPc Pá PpNj/AjHvČj-slZ

5 Pár fotek z celého dne Náš malý Adámek jako modelka Vzorně mažeme tabuli

6 Naše nejlepší paní učitelka I ti co se nechtěli fotit se stejně vyfotili!!

7 Terezka a Lucka My všechny holky

8 Hodina na počítačích Trochu srandy neuškodí

9 Pár holek z naší třídy Jirka

10 Holčičí úpravy na záchodech Když jsme byly jenom holky ve městě o pracovky


Stáhnout ppt "Třída 8.C. Kde se nachází naše třída Naše třída 8.C se nachází na paviloně C v prvním patře hned první třída, je celá modře vymalovaná a jsou tam jedna."

Podobné prezentace


Reklamy Google