Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:9. ročník Klíčová slova:Česká republika, interaktivní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:9. ročník Klíčová slova:Česká republika, interaktivní."— Transkript prezentace:

1 Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:9. ročník Klíčová slova:Česká republika, interaktivní mapa, řeky Autor:Mgr. Lukáš Synek Vzdělávací zařízení:Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 Pionýrů 400, 738 02 Frýdek-Místek Ověřeno ve výuce dne:7.12. 10. 2011 CZ.1.07/1.4.00/21.2791VY_32_INOVACE_677_Z9

2 Anotace: výukový materiál vytvořen jako prezentace v aplikaci Microsoft PowerPoint nutné připojení na internet interaktivní mapa řek ČR po označení řeky se spustí bližší informace na wikipedii

3 ŘEKY Interaktivní mapa

4 Interaktivní mapa řek ČR

5 V prezentaci byly použity zdroje z těchto internetových stránek: http://cs.wikipedia.org


Stáhnout ppt "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:9. ročník Klíčová slova:Česká republika, interaktivní."

Podobné prezentace


Reklamy Google