Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PROJEKT TROPY V lednu jsme začali probírat v přírodovědě podnebné pásy. Z tohoto učiva nás nejvíce zaujal tropický podnebný pás, a proto jsme se rozhodli,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PROJEKT TROPY V lednu jsme začali probírat v přírodovědě podnebné pásy. Z tohoto učiva nás nejvíce zaujal tropický podnebný pás, a proto jsme se rozhodli,"— Transkript prezentace:

1

2 PROJEKT TROPY

3 V lednu jsme začali probírat v přírodovědě podnebné pásy. Z tohoto učiva nás nejvíce zaujal tropický podnebný pás, a proto jsme se rozhodli, že na toto téma zpracujeme projekt. Rozdělili jsme se na 3 skupiny, protože tropy se dělí na deštné pralesy, savany a pouště. Projekt jsme pojali jako cestu letadlem do tropů. Někteří kluci se stali piloti boingu, děvčata se proměnila v krásné letušky a ostatní včetně paní učitelky byli průvodci Afriky. Hovořili jsme o rostlinách a zvířatech žijících v tropech, zhlédli jsme také videa např. jak žije šimpanz, zebra, lev a žirafa. Pro své kamarády 4. a 5. ročníků jsme si připravili několik stanovišť se zábavnými úkoly.

4

5

6

7

8

9 Stanoviště č. 1 - PUZZLE

10 Stanoviště č. 2 – VÝROBA BRČKA

11 Stanoviště č. 3 PEXESO

12 Stanoviště č. 4 AFRIC. SAVANA

13 Stanoviště č. 5 MASKA

14 Stanoviště č. 6 PRAC. LIST

15 Stanoviště č. 7 ZVÍŘATA V KOSTCE

16 Stanoviště č. 8 SLONICE DIBA

17 Stanoviště č. 9 KŘÍŽOVKA

18 Stanoviště č. 10 ZVÍŘ. SCHOVÁVANÁ

19 Stanoviště č. 11 UKAZOVÁTKO

20

21 Prezentace : Mgr. Ivana Antonová Hudba : Queen : Don´t stop me – orchestrální úprava


Stáhnout ppt "PROJEKT TROPY V lednu jsme začali probírat v přírodovědě podnebné pásy. Z tohoto učiva nás nejvíce zaujal tropický podnebný pás, a proto jsme se rozhodli,"

Podobné prezentace


Reklamy Google