Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt MŠMT ČREU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/21.2146 Název projektu školyInovace ve vzdělávání na naší škole ZŠ Studánka Šablona III/2Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Sada č. XVII Identifikátor sady: VY_32_INOVACE_Sada XVII _ ČJS, DUM 4 Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Vzdělávací obor: Člověk a jeho svět

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Název: Ovoce Autor: Mgr. Martina Brabcová Stručná anotace: Cílem prezentace je seznámení se základními druhy ovoce. Uplatnění informací v běžném životě. Metodické zhodnocení: Prezentace umožnila žákům se aktivně účastnit, uplatnit znalosti a zkušenosti z vlastního života. Odučeno v 2.D dne 14.11. 2011.

3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Ovoce

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, Mgr. Martina Brabcová Základní druhy ovoce PECKOVICE (mají uvnitř pecku) MALVICE (mají uvnitř jádřinec) BOBULE (mají uvnitř semena)

5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová PECKOVICE PECKOVICE (mají uvnitř pecku) broskev třešně Znáte nějaké další ovoce, které patří mezi peckovice?

6 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová MALVICE MALVICE (mají uvnitř jádřinec) jablkohruška Znáte nějaké další ovoce, které patří mezi malvice?

7 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová BOBULE BOBULE (mají uvnitř semena) vinná réva pomeranč Znáte nějaké další ovoce, které patří mezi bobule?

8 Autorem materiálu a všech jeho částí, není- li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Rozdělte ovoce na peckovice, malvice a bobule

9 Autorem materiálu a všech jeho částí, není- li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Řešení: PECKOVICE MALVICE BOBULE

10 Uveřejněné odkazy: Uveřejněný obrazový materiál: [cit. 2011-11-10]. Dostupný pod licencí Microsoft Corporation URL: http://officeimg.vo.msecnd.nethttp://officeimg.vo.msecnd.net


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Brabcová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."

Podobné prezentace


Reklamy Google