Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

NÁZEV: Renesance - křížovka ANOTACE A MOŽNOSTI VYUŽITÍ: Aktivita, ve které si žáci hravou formou procvičí pojmy z učiva o renesančním umění. Vyluštěním.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "NÁZEV: Renesance - křížovka ANOTACE A MOŽNOSTI VYUŽITÍ: Aktivita, ve které si žáci hravou formou procvičí pojmy z učiva o renesančním umění. Vyluštěním."— Transkript prezentace:

1 NÁZEV: Renesance - křížovka ANOTACE A MOŽNOSTI VYUŽITÍ: Aktivita, ve které si žáci hravou formou procvičí pojmy z učiva o renesančním umění. Vyluštěním tajenky získají žáci indicii (pojem), která je vede k novým informacím, obohacujícím dané učivo (prezentace). DRUH UČEBNÍHO MATERIÁLU: interaktivní VZDĚLÁVACÍ OBLAST: Výtvarná výchova ROČNÍK: 7. AUTOR: Mgr. Tošovská Jana VYTVOŘEN: září 2011

2 Lušťovka Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Jana Tošovská. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků (NÚV).

3 1.výzdoba na zdech zámků 2.socha Michelangela ve Florencii 3.autor obrazu Primavera (Jaro) 4.dvorní malíř Rudolfa II. (fantaskní portréty) 5.časté zastřešení renesančních staveb 6.období pozdní renesance 7.letohrádek královny Anny 8.řady oblouků na sloupech Tajenka: _____________ Gioconda

4 DREW, Linda Photography. [cit. 2011-10-29]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW:. Mona Lisa


Stáhnout ppt "NÁZEV: Renesance - křížovka ANOTACE A MOŽNOSTI VYUŽITÍ: Aktivita, ve které si žáci hravou formou procvičí pojmy z učiva o renesančním umění. Vyluštěním."

Podobné prezentace


Reklamy Google