Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:8. ročník Klíčová slova:Amerika – opakování států.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:8. ročník Klíčová slova:Amerika – opakování států."— Transkript prezentace:

1 Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:8. ročník Klíčová slova:Amerika – opakování států Ameriky Autor:Mgr. Magdaléna Mynářová Vzdělávací zařízení:Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 Pionýrů 400, 738 02 Frýdek-Místek Ověřeno ve výuce dne:3. 12. 2012 CZ.1.07/1.4.00/21.2791VY_32_INOVACE_414_Z

2 Anotace: výukový materiál vytvořen jako prezentace v aplikaci Microsoft PowerPoint není nutné připojení na internet žáci opakují učivo Ameriky

3 Písemná práce – politická mapa Žáci dostanou nakopírované mapy, do nich zapisují názvy států Doplňující otázky: 1. Doplňte 8 libovolných hlavních měst, napiš je do mapky 2. Odpověz ANO / NE: a) - nachází se Chille na severu Jižní Ameriky? b) - patří Grónsko Kanadě? c) - je Mexiko součástí Střední Ameriky d) - kterému státu patří Falklandy e) - jsou Galapágy na rovníku?

4 Slepá mapa Ameriky


Stáhnout ppt "Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast:Člověk a příroda Předmět:zeměpis Ročník:8. ročník Klíčová slova:Amerika – opakování států."

Podobné prezentace


Reklamy Google