Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autor: Mgr. Eliška Pitáková Datum: červenec 2012 Třída: 3. – 4. Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Anglické reálie Téma: Nad.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autor: Mgr. Eliška Pitáková Datum: červenec 2012 Třída: 3. – 4. Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Anglické reálie Téma: Nad."— Transkript prezentace:

1 Autor: Mgr. Eliška Pitáková Datum: červenec 2012 Třída: 3. – 4. Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Anglické reálie Téma: Nad mapou Spojeného království VB a Severního Irska Ověřeno: 26. září 2012

2 Metodický list: Děti se seznamují s mapou Spojeného království VB a Severního Irska, s názvy států a hlavních měst. Ve slepé mapě a v přesmyčkách si potom procvičují získané znalosti a vědomosti.

3 Nejdříve poznáme Velkou Británii ANGLIE SKOTSKO WALES

4 SEVERNÍ IRSKO

5 BELFAST LONDÝN CARDIFF EDINBURGH

6 Popiš státy Spojeného království a jejich hlavní města

7 L G A E I N __________________ S A E W L __________________ E R G D N U H I B __________________ S T O O K S K __________________ F A D I F C R __________________ I S O R K __________________ O N D L Ý N __________________ E L B A T F S _______________ Vytvoř správný název státu nebo města:

8 http://learnhistory.org.uk/file.php/34/uk_blank_map.gif http://www.altiusdirectory.com/Travel/images/uk-outline-map.GIF POUŽITÉ ZDROJE:


Stáhnout ppt "Autor: Mgr. Eliška Pitáková Datum: červenec 2012 Třída: 3. – 4. Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace Vzdělávací obor: Anglické reálie Téma: Nad."

Podobné prezentace


Reklamy Google