Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SDH Melč činnost 2014 Valná hromada 17.Ledna 2015.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SDH Melč činnost 2014 Valná hromada 17.Ledna 2015."— Transkript prezentace:

1 SDH Melč činnost 2014 Valná hromada 17.Ledna 2015

2 18.1.2014 se po valné hromadě konal tradiční společenský ples.
PLES SDH MELČ se po valné hromadě konal tradiční společenský ples. K tanci hrála skupina Merkur. Účast byla slušná a hlavně se lidé dobře bavili. Kromě bohaté tomboly se losovaly i vstupenky a hlavní cena byla pohádková cesta kočárem. Vylosovalo se 9 výherců - 2"koně",1 "kočí","král a královna",4 "kola". Potom jeden četl pohádku a když jmenoval nějakou postavu,musela se postavit. Když to popletla, dostala štamprli. Moc jsme se nasmáli.

3 BESEDA V MŠ jsme navštívili děti v MŠ. Paní M.Seidlerová jim pověděla o nebezpečí požáru a významu hasičů. Michal Šamárek a David Schrom jim předvedli záchranu osob v zakouřené místnosti v dýchacích přístrojích a na závěr jsme se zašli podívat do hasičské zbrojnice. Dětem se akce moc líbila a díky učitelkám byli také velmi dobře připraveni(výstavky ,ale i vědomosti,za což dostali odměnu)

4 Do pochodu a při mši svaté hrála dechová hudba z Hradce n/M.
OSLAVY SV. FLORIÁNA Letos se oslavy konaly po dlouhé době na Den sv.Floriána, v neděli 4. května. Do Melče se sjelo asi 60 hasičů s 6 zástavami,nejen z Čech, ale i 2 skupiny z Polska. Do pochodu a při mši svaté hrála dechová hudba z Hradce n/M. Tradičně vzdali hasiči poctu zesnulým na místním hřbitově a pak šli průvodem na autobusovou zastávku. rozchodu se všichni odebrali k malému občerstvení do KD v Melči.Odpoledne odjela delegace na oslavy do Pszowa.

5 V sobotu 26.4. pořádali hasiči diskotéku.
OLDIES PARTY V sobotu pořádali hasiči diskotéku. Protože už vMelči dlouho diskotka nebyla a bydlí tady hodně mladých,měla úspěch.

6 VALENTÝNSKÝ TURNAJ VE VOLEJBALE
Akce OÚ : VALENTÝNSKÝ TURNAJ VE VOLEJBALE Družstvo hasičů se zapojilo do volejbalového turnaje.Všichni si to moc užívali a skončili na pěkném 5.místě z osmi družstev, které se letos zúčastnily.  SLET ČARODĚJNIC Před touto akcí je nepsanou povinností hasičů připravit vatru pak hasiči zajišťovali bezpečnost průvodu čarodějnic, který šel vesnicí od křižovatky na Moravici až na hřiště. Na hřišti byly připraveny různé "čarodějné" speciality, soutěže a zájemci si mohli opéct buřta na ohni, který hlídali opět hasiči. Letos byla speciální soutěž v míchání lektvarů.Nejlepší nápoj namíchala hlavní čarodějka Lucka Zálešáková.

7 Letos se konala oksková soutěž v sobotu 10.5. v Litultovicích.
OKRSKOVÁ SOUTĚŽ Letos se konala oksková soutěž v sobotu v Litultovicích. Sešlo se 15 družstev mužů a 1 družstvo žen z Dolních Životic. První místo vybojovali muži z Uhlířova. Naši muži byli čtvrtí.

8 Na stanovištích děti čekala různá zvířata s úkoly.
DĚTSKÝ DEN A KRMÁŠ Konal se v sobotu 14.6.Letos pro děti vedla trasa od staré školky k přehradě a pak na hřiště. Na stanovištích děti čekala různá zvířata s úkoly. Nemohl chybět starosta hasičů ,coby medvěd.Na hřišti byly různé atrakce,občerstvení a hudba. Pan farář posvětil hasičům nové auto, se kterým potom hasiči měli připravené ukázky hašení. Martin Jedlička také dětem připravil lanovou dráhu, která se dětem líbila.

9 OSLAVY A VÝROČÍ Podpořili jsme okolní sbory u příležitosti oslav 110 let od založení sboru v Domoradovicích a Žimrovicích a 135 let v Mikolajicích. Oslavy byly všude důstojné, spojené s průvodem se zástavami, s ukázkami staré techniky, s posezením u dechové hudby, vyznamenáváním aj. V Mikolajicích se mohou hasiči chlubit družstvem žáků, kteří vyhrávají pohárové soutěže.

10 V 18hodin pohádku a v 21hodin film Pelíšky.
LETNÍ KINO Na rozloučení s prázdninami připravili hasiči promítání filmů na hřišti. V 18hodin pohádku a v 21hodin film Pelíšky. Celý den probíhalo setkání s hasiči s družebního Pszova. Dopoledne jsme jeli do Jánských koupelí.Někteří hráli tenis, ostatní šli na vycházku na vyhlídku. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na pštrosí farmě v Radkově a pak jsme jeli na přehradu. Tady za námi přijel i starosta Pszova, který si "odskočil" z akce v Horním Benešově Po obědě někteří lovili ryby, jiní šli na houby, které začaly růst. Potom jsme se přesunuli na hřiště na občerstvení(kávu se zákuskem a grilované maso,pivo) Poláci museli odjet před filmem, protože měli porouchané auto,ale s celým dnem byli hodně spokojeni. Myslím si, že i občané Melče, kterých se sešlo dost velké množství, byli spokojeni.

11 Účast přes 130 osob hovoří o úspěšnosti akce.
Akce OÚ Stává se tradicí i rozsvěcování obecního vánočního stromu, kde hasiči rovněž nechybí. Štěpánská diskotéka hasiči opět organizovali diskotéku. Hudbu měl na starost Michal Šamárek. Účast přes 130 osob hovoří o úspěšnosti akce. Do pokladny SDH tato akce přinesla Ale hlavní byla spokojenost lidí,kteří se bavili až do ranního „kuropění“.


Stáhnout ppt "SDH Melč činnost 2014 Valná hromada 17.Ledna 2015."

Podobné prezentace


Reklamy Google