Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."— Transkript prezentace:

1 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Projekt MŠMT ČREU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/ Název projektu školyInovace ve vzdělávání na naší škole ZŠ Studánka Šablona III/2Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Sada č. XVII Identifikátor sady: VY_32_INOVACE_Sada XVII _ ČJS, DUM 16 Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Vzdělávací obor: Člověk a jeho svět

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Název: Tomášův den Autor: Mgr. Martina Burgetová Stručná anotace: Opakování učiva – orientace v čase podle hodin, kalendářní rok. Metodické zhodnocení: Pilotováno dne ve 2. C Mgr. Martinou Burgetovou. Odučeno v jedné vyučovací hodině s časovou dotací 20 minut. Žáci si zopakovali a upevnili své znalosti v učivu orientace v čase podle hodin a orientovali se v kalendářním roce.

3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tomášův den 1. Domaluj správně hodinové ručičky podle časových údajů Vstávám v 7,00 hodin. Do školy přicházím v 7,45 hodin. V 8,00 hodin začíná vyučování. Ve 12,00 hodin odcházíme se školní družinou do jídelny na oběd. Maminka si mě vyzvedává ze školní družiny v 15 hodin. V 15,30 hodin mi začíná kroužek keramiky. V 18,00 hodin většinou večeříme. Ve 20 hodin ležím v posteli a prohlížím si knížku

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Kolik… ……….má rok měsíců? ……….dnů v týdnu chodíte do školy? ……….hodin má jeden den? ……….máš prstů na levé a pravé ruce dohromady? ……….hodin Tomáš vstává? ……….hodin si maminka vyzvedla Tomáše ze školní družiny? Který den v kalendáři slavíme Štědrý den? Kolik: V kolik: 12 = Č 7 = T 24 = K 5 = T 10 = R 15 = E 24 = V V tajence zjistíš, který den nám Tomáš popsal.

5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tomášův den 1. Domaluj správně hodinové ručičky podle časových údajů Vstávám v 7,00 hodin. Do školy přicházím v 7,45 hodin. V 8,00 hodin začíná vyučování. Ve 12,00 hodin odcházíme se školní družinou do jídelny na oběd. Maminka si mě vyzvedává ze školní družiny v 15 hodin. V 15,30 hodin mi začíná kroužek keramiky. V 18,00 hodin většinou večeříme. Ve 20 hodin ležím v posteli a prohlížím si knížku Řešení

6 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Kolik… ……….má rok měsíců? ……….dnů v týdnu chodíte do školy? ……….hodin má jeden den? ……….máš prstů na levé a pravé ruce dohromady? ……….hodin Tomáš vstává? ……….hodin si maminka vyzvedla Tomáše ze školní družiny? Který den v kalendáři slavíme Štědrý den? Kolik: V kolik: Č T V R T E K 12 = Č 7 = T 24 = K 5 = T 10 = R 15 = E 24 = V V tajence zjistíš, který den nám Tomáš popsal.

7 Uveřejněné odkazy [cit ]. Odkaz na veškerý obrázkový materiál dostupný pod licencí Microsoft Office


Stáhnout ppt "Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Martina Burgetová Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu Operačního programu."

Podobné prezentace


Reklamy Google