Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Můj kamarád Když se řekne slovo „můj kamarád“ představím si pod tím mnoho hezkých osob, zvířat, hezkých vzpomínek a mnoho dalších. Právě touto prezentaci.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Můj kamarád Když se řekne slovo „můj kamarád“ představím si pod tím mnoho hezkých osob, zvířat, hezkých vzpomínek a mnoho dalších. Právě touto prezentaci."— Transkript prezentace:

1 Můj kamarád Když se řekne slovo „můj kamarád“ představím si pod tím mnoho hezkých osob, zvířat, hezkých vzpomínek a mnoho dalších. Právě touto prezentaci chci ukázat, kdo je můj pravý kamarád. „Opravdový přítel je ten, kdo ti nabídne ruku a dotkne se tvého srdce“ Když se řekne slovo „můj kamarád“ představím si pod tím mnoho hezkých osob, zvířat, hezkých vzpomínek a mnoho dalších. Právě touto prezentaci chci ukázat, kdo je můj pravý kamarád. „Opravdový přítel je ten, kdo ti nabídne ruku a dotkne se tvého srdce“

2 … M ů j kamarád… Moje nejlepší kamarádka, můžu jí říct vše, když neštěstí jsem hromádka. vždy mi pomůže. Stále je s ní zábava, spoleh na ni je, štěstí okolo rozdává, náladu zlepšuje. Každý den děkuju bohu, za to že ji mám. Lepší kámošku mýt nemohu, Víc už ani nežádám. ♥ 4 ever Moje nejlepší kamarádka, můžu jí říct vše, když neštěstí jsem hromádka. vždy mi pomůže. Stále je s ní zábava, spoleh na ni je, štěstí okolo rozdává, náladu zlepšuje. Každý den děkuju bohu, za to že ji mám. Lepší kámošku mýt nemohu, Víc už ani nežádám. ♥ 4 ever

3 … Můj kamarád… Kdo říkal že kamarádi musí být jen člověk ?? Tím jsem chtěla říct,že mým dalším dobrým kamarádem je pejsek. Jmenuje se Filípek. Má dva roky a je to Pražský krysařík. Je malý a strašně rád se mazlí a mlsá různé psí pamlsky. Filípek patří rodině Pivodových, která si mě k sobě do Zlína brává občas na víkendy a na prázdniny.Jsem jim za to moc vděčná že to snad neumím ani napsat. Proto jim všem patří velké díky.

4 …Můj kamarád… Své super kamarády mám nejen u nás v dětském domově, ale taky ve škole. Chodím na základní školu v Uherském hradišti. Navštěvuji 8.ročník. Mým oblíbeným předmětem je přírodopis v kterém si zatím vedu dobře. Mým méně oblíbeným předmětem je matematika a fyzika. Když jsem ve škole tak se tam nikdy nenudím. Mám kolem sebe tolik kamarádů že když něco nevím, nebo když si nejsem jistá, tak mi pomůžou a nebo poradí. Do třídy chodím s mojí nejlepší kamarádkou Nicol na kterou se mohu vždy obrátit. Své super kamarády mám nejen u nás v dětském domově, ale taky ve škole. Chodím na základní školu v Uherském hradišti. Navštěvuji 8.ročník. Mým oblíbeným předmětem je přírodopis v kterém si zatím vedu dobře. Mým méně oblíbeným předmětem je matematika a fyzika. Když jsem ve škole tak se tam nikdy nenudím. Mám kolem sebe tolik kamarádů že když něco nevím, nebo když si nejsem jistá, tak mi pomůžou a nebo poradí. Do třídy chodím s mojí nejlepší kamarádkou Nicol na kterou se mohu vždy obrátit.

5 …Můj kamarád… Děkuji za pozornost !! Kristýna Janská 14let DD Uherské Hradiště Děkuji za pozornost !! Kristýna Janská 14let DD Uherské Hradiště


Stáhnout ppt "Můj kamarád Když se řekne slovo „můj kamarád“ představím si pod tím mnoho hezkých osob, zvířat, hezkých vzpomínek a mnoho dalších. Právě touto prezentaci."

Podobné prezentace


Reklamy Google