Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1 Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. Praha 3. 12. 2010.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1 Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. Praha 3. 12. 2010."— Transkript prezentace:

1 1 Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. Praha 3. 12. 2010

2 2 Posláním společnosti Wienerberger je uspokojovat potřeby po kvalitním, zdravém a energeticky úsporném bydlení a rozvíjet tradici cihlářství. Vizí společnosti Wienerberger je neustálé posilování pozice leadera na českém a moravském trhu s cihlářskými výrobky, kterou staví na kvalitě a spolehlivosti produktů spolu s důvěryhodností svých lidí.

3 3 Hlavní cena GRAND PRIX 2010

4 4 Cihly řady POROTHERM EKO+ zahrnují: - cihly pro zdění na maltu - broušené cihly pro zdění na maltu pro tenké spáry - broušené cihly na pěnu DRYFIX umožňují postavit bez zateplení zdiva nejen nízkoenergetické, ale i pasivní domy. S tloušťkou zdiva pouhých 44 cm. Podmínkou je spojení s vhodným projektem a při provádění dodržení potřebných detailů u obvodového zdiva.

5 5 POROTHERM 44 EKO+ Profi DRYFIX cihla vhodná pro stavbu pasivních a nízkoenergetických domů bez zateplení Základní cihla Doplňkové cihly - Koncová - Poloviční koncová - Rohová

6 6 Rozdíl zazubení

7 7 Z broušených cihel POROTHERM 44 EKO+ Profi nebo POROTHERM 44 EKO+ Profi DRYFIX jde na dokončené základové desce zvládnout hrubou stavbu rodinného domu do týdne. Výstavba je jednoduchá, rychlá a velmi přesná. Při zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX lze stavět i v zimě, a to až do -5 °C. Při zakládání stavby je k dispozici pomoc specializovaného technika na stavbě v délce do 5 pracovních hodin. Služba je k dispozici na www.porotherm.cz/zakladani. Hrubá stavba do týdne!

8 8 Nejrychlejší technologie zdění POROTHERM Profi DRYFIX

9 9 Stavby z broušených cihel POROTHERM

10 10 Stavby z broušených cihel POROTHERM

11 11 Stavby z broušených cihel POROTHERM

12 12 Stavby z broušených cihel POROTHERM

13 13 Děkuji za Vaši pozornost


Stáhnout ppt "1 Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. Praha 3. 12. 2010."

Podobné prezentace


Reklamy Google