Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Naše práce PREZENTACE. Výroba a montáže zařízení a potrubí z plastů, kompozitních plastů  Svařování a lepení potrubních systémů z materiálů PP, PE, PVDF,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Naše práce PREZENTACE. Výroba a montáže zařízení a potrubí z plastů, kompozitních plastů  Svařování a lepení potrubních systémů z materiálů PP, PE, PVDF,"— Transkript prezentace:

1 Naše práce PREZENTACE

2 Výroba a montáže zařízení a potrubí z plastů, kompozitních plastů  Svařování a lepení potrubních systémů z materiálů PP, PE, PVDF, PVC od pr. 20 mm do pr. 315 mm.  Použití - Rozvody pitné vody, technologických médií, kyselin a zásad, plynů.  Svařování plastových desek - Jímky, septiky, nádrže

3 Výroba plastových nádrží

4 Výroba a montáže potrubí ze sklolaminátů  Sklolaminátové potrubní systémy (trubky, tvarovky, spoje) z epoxidových pryskyřic armovaných kontinuálně vinutým skelným vláknem. Spoje jsou lepené, šroubované nebo rozebíratelné - zámkově.  Technické údaje - výroba trubek od 25 do 1 000 mm, max. provozní tlak až 300 barů při teplotách do 121°C (dle typu potrubí).

5 Výroba plastových nádrží

6

7 Plastové potrubí

8 Výroba a montáže potrubí ze sklolaminátů  Použití - Rozvody topných plynů, ropy, chladící vody, požární vody, sanitární rozvody, rozvody ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, agresívní kapaliny, čerpací stanice, zásobníky PHM, vodárenství, lodní doprava.  Výhody - váha (1/8 ocele), absolutní korozivní odolnost, bez katodické ochrany, minimální údržba, rychlá a levná instalace, různé typy spojení.


Stáhnout ppt "Naše práce PREZENTACE. Výroba a montáže zařízení a potrubí z plastů, kompozitních plastů  Svařování a lepení potrubních systémů z materiálů PP, PE, PVDF,"

Podobné prezentace


Reklamy Google