Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Tento výukový materiál vznikl v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost 1. KŠPA Kladno, s. r. o., Holandská 2531, 272 01 Kladno, www.1kspa.cz.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Tento výukový materiál vznikl v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost 1. KŠPA Kladno, s. r. o., Holandská 2531, 272 01 Kladno, www.1kspa.cz."— Transkript prezentace:

1 Tento výukový materiál vznikl v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost 1. KŠPA Kladno, s. r. o., Holandská 2531, Kladno, Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/ Číslo materiálu: VY_22_INOVACE_RUJ_GRAMATIKA-01 Tematický celek (sada): RUJ - GRAMATIKA Téma (název) materiálu: Azbuka 1 Předmět: Ruský jazyk Ročník / Obor studia: 1. ročník Autor / datum vytvoření: Lenka Müllerová / Anotace: Prezentace je určena k nácviku azbuky v návaznosti na učebnici Klass 1/ 1. 11lekce Metodický pokyn: Porovnávání ruských a českých písmen, nácvik jednotlivých písmen, skládání slov, práce na interaktivní tabuli, po vytištění předloh možná práce ve skupinách, nebo testování 1

2 Азбука 1 2

3 Найдите чешские буквы АаОо ВвПп ДдРр ЕеТт ИиШш КкЭэ МмЯя 3

4 Напишите! Аа Ее Оо Мм Тт Дд Пп Яя Рр

5 Шш Ии Вв Яя Ээ

6 Читайте и пишите! мама Вова Дима папа дядя там кто Вадим река мода

7 Сложите слова Ядев импо тЭШк АР 7

8 Materiály jsou určeny pro bezplatné používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoli další využití podléhá autorskému zákonu. Použité zdroje Obr.- FANGHONG. [online]. [cit ]. Dostupný na WWW: 8


Stáhnout ppt "Tento výukový materiál vznikl v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost 1. KŠPA Kladno, s. r. o., Holandská 2531, 272 01 Kladno, www.1kspa.cz."

Podobné prezentace


Reklamy Google