Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Motivační dopis zadání Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Motivační dopis zadání Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí."— Transkript prezentace:

1 Motivační dopis zadání Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí

2 Vyberte si jednu z následujících pracovních pozic a napište motivační dopis. Uveďte, že po absolvování univerzity pracujete už tři roky na obdobné pozici ve firmě s mezinárodní účastí. Uveďte schopnosti a dovednosti, které jsou relevantní.

3 Manažer kvality. Požadavky: VŠ vzdělání, nejméně dva roky praxe v oboru. Znalost dvou cizích jazyků slovem i písmem.

4 Asistent(ka) generálního ředitele. Požadavky: minimálně SŠ vzdělání, nejméně tři roky praxe v oboru. Znalost Microsoft Office. Angličtina podmínkou, znalost dalšího cizího jazyka na komunikační úrovni vítána.

5 Referent zahraničního obchodu. Požadavky: VŠ vzdělání nebo SŠ a nejméně tříletá praxe v oboru. Znalost dvou evropských cizích jazyků nutná.

6 Seznam použitých pramenů: www.cesky-jazyk.cz www.zivotopisy.cz Motivační dopis zadání Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T.G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí


Stáhnout ppt "Motivační dopis zadání Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí."

Podobné prezentace


Reklamy Google