Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

UPLEŤ ČTVEREC Charitativní projekt Knit A Square pomáhá sirotkům, opuštěným dětem a dětem s AIDS v Jižní Africe.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "UPLEŤ ČTVEREC Charitativní projekt Knit A Square pomáhá sirotkům, opuštěným dětem a dětem s AIDS v Jižní Africe."— Transkript prezentace:

1 UPLEŤ ČTVEREC Charitativní projekt Knit A Square pomáhá sirotkům, opuštěným dětem a dětem s AIDS v Jižní Africe. http://www.knit-a-square.com/

2

3 Knit A Square Agentura odhaduje se, že takových dětí je v Africe kolem 15 milionů, z toho v Jižní Africe kolem 1,4 milionů. Uplést nebo uháčkovat čtverec zabere zhruba půlhodinu a může pomoci zachránit dětský život.

4 Na jednu deku je potřeba 35 čtverců o rozměrech 20×20 cm.

5 Po dohotovení každého čtverce je potřeba nechat ocásek dlouhý cca 50 cm, aby bylo možné k sobě čtverce sešít. Ocásek je potřeba pak ke čtverci „přimotýlkovat“, aby se nezašmodrchal s jinými.

6 Sběrové místo: MUDr. Monika Mrugová Školní 5335, 430 01 Chomutov Mobil: +420 605 870 657 Email: endokrinologie.mrugova@seznam.cz endokrinologie.mrugova@seznam.cz Mgr. Martina Nováková (studentský parlament) http://www.knit-a-square.com

7 My už jsme se zapojili …. a co VY? ZŠ Chomutov, Školní 1480


Stáhnout ppt "UPLEŤ ČTVEREC Charitativní projekt Knit A Square pomáhá sirotkům, opuštěným dětem a dětem s AIDS v Jižní Africe."

Podobné prezentace


Reklamy Google