Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

O SMOLÍČKOVI. ANOTACE: Cvičení a prezentace navazují na text v metodické příručce. Obsahují otázky, které navádí k vyprávění obsahu pohádky. Jsou zde.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "O SMOLÍČKOVI. ANOTACE: Cvičení a prezentace navazují na text v metodické příručce. Obsahují otázky, které navádí k vyprávění obsahu pohádky. Jsou zde."— Transkript prezentace:

1 O SMOLÍČKOVI

2 ANOTACE: Cvičení a prezentace navazují na text v metodické příručce. Obsahují otázky, které navádí k vyprávění obsahu pohádky. Jsou zde zobrazeny hlavní postavy příběhu. Určeno pro první třídu.

3 Vysvětli slova líbezný světnička na pamětnou tuze mžikem marně úzkost pacholíček

4 Jaké měl jelen parohy?

5 Kdo to nakukuje za oknem?

6 Za hory, za doly, mé zlaté parohy kde se pasou? Smolíčka pacholíčka jeskyňky pryč nesou! Opakuj, co říká Smolíček.

7 Odpověz na otázky. Kdo to byl Smolíček? U koho bydlel? Kdo klepal na dveře? Otevřel Smolíček dveře? Co se stalo? Co volal Smolíček? Zachránil ho někdo? Slyšel jelen volání i podruhé?

8 Jak to dopadlo? Zakroužkuj s kým Smolíček zůstal?

9 CITACE: www.office.microsoft.com PaedDr. Hana Mühlhauserová, METODICKÝ PRŮVODCE K ŽIVÉ ABECEDĚ, SLABIKÁŘI A PÍSANKÁM PRO 1. ROČNÍK, NOVÁ ŠKOLA


Stáhnout ppt "O SMOLÍČKOVI. ANOTACE: Cvičení a prezentace navazují na text v metodické příručce. Obsahují otázky, které navádí k vyprávění obsahu pohádky. Jsou zde."

Podobné prezentace


Reklamy Google