Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KOBLÍŽEK NA VANDRU. Anotace: Cvičení a prezentace navazují na text v metodické příručce. Motivuje k poslechu a dramatizaci pohádky. Obsahuje nácvik říkanky.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KOBLÍŽEK NA VANDRU. Anotace: Cvičení a prezentace navazují na text v metodické příručce. Motivuje k poslechu a dramatizaci pohádky. Obsahuje nácvik říkanky."— Transkript prezentace:

1 KOBLÍŽEK NA VANDRU

2 Anotace: Cvičení a prezentace navazují na text v metodické příručce. Motivuje k poslechu a dramatizaci pohádky. Obsahuje nácvik říkanky zpaměti. Určeno pro první třídu.

3 Vysvětli slova sýpka metený škrábaný smažený po truhlách mísený jakbysmet

4 Koblížek jsem koblížek. Na sýpce metený, po truhlách škrábaný, smetanou mísený, na másle smažený, na okénku chlazený. Dědovi jsem utekl, babičce jsem utekl….. Nauč se zpaměti, co koblížek říkal.

5 Opakuj, co koblížek říkal a přidej komu utekl.

6

7

8

9 Které zvířátko kobliha přelstilo? Zakroužkuj.

10 CITACE: www.office.microsoft.com PaedDr. Hana Mühlhauserová, METODICKÝ PRŮVODCE K ŽIVÉ ABECEDĚ, SLABIKÁŘI A PÍSANKÁM PRO 1. ROČNÍK, NOVÁ ŠKOLA


Stáhnout ppt "KOBLÍŽEK NA VANDRU. Anotace: Cvičení a prezentace navazují na text v metodické příručce. Motivuje k poslechu a dramatizaci pohádky. Obsahuje nácvik říkanky."

Podobné prezentace


Reklamy Google