Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

JARO OŽÍVÁ Celoevropské sledování příletu stěhovavých ptáků Česká společnost ornitologická, BirdLife International WWW.SPRINGALIVE.NET.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "JARO OŽÍVÁ Celoevropské sledování příletu stěhovavých ptáků Česká společnost ornitologická, BirdLife International WWW.SPRINGALIVE.NET."— Transkript prezentace:

1 JARO OŽÍVÁ Celoevropské sledování příletu stěhovavých ptáků Česká společnost ornitologická, BirdLife International WWW.SPRINGALIVE.NET

2

3 PROČ SE ZÚČASTNIT? JEDNODUCHÝ, ZÁBAVNÝ A BEZPLATNÝ INTERDISCIPLINÁRNÍ PROJEKT KOMPLEXNÍ NÁVODY, VÝUKOVÉ MATERIÁLY, PRAVIDELNÉ NOVINKY, SOUTĚŽE, ODMĚNY ÚČASTNÍ SE VÍCE NEŽ 30 ZEMÍ EVROPY, BLÍZKÉHO VÝCHODU A AFRIKY PTAČÍ STĚHOVÁNÍ JE FASCINUJÍCÍ FENOMÉN, IDEÁLNÍ PRO EKOLOGICKOU VÝCHOVU.

4 SHRNUTÍ SEZÓNY 2013 Celkem 286822 pozorování 3313 pozorování v ČR 6. místo v Evropě Cca 1000 účastníků v ČR

5 Účast je jednoduchá! 1)Zaregistrujte se na www.springalive.net - stránky Pro učitele (zde veškeré návody, hry, mapy, tabulky a další materiály)www.springalive.net 2)Obdržíte přístup k materiálům, nové školy i uvítací balíček materiálů + všichni 1x týdně elektronicky aktuality z ptačí říše (přílety, praktické tipy) 3) Představte žákům druhy z projektu (veškeré info na www.springalive.net),+ ideálně exkurze (čapí hnízdo, hnízdiště rorýsů, vlaštovek apod.). www.springalive.net) 4) Zaznamenejte PRVNÍ JARNÍ POZOROVÁNÍ (individuálně, kolektivně) Druh, datum, kraj, počet pozorovatelů Vložte jej na www.springalive.netwww.springalive.net Každý zúčastněný kolektiv obdrží certifikát, vzdělávací materiály a drobné odměny.

6 Co chystáme na sezónu 2014 Fotografická soutěž Mezinárodní sčítání čápů Nové materiály pro učitele Informace i na Facebooku On-line kvíz Program Rorýsí školy – pro zájemce o praktickou ochranu rorýsů

7 Těšíme se také na Vaši účast!


Stáhnout ppt "JARO OŽÍVÁ Celoevropské sledování příletu stěhovavých ptáků Česká společnost ornitologická, BirdLife International WWW.SPRINGALIVE.NET."

Podobné prezentace


Reklamy Google