Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Testování léků a kosmetiky na zvířatech.. Testování kosmetiky na zvířatech  Jak to chodí:  Jak se testují různé prípravky na králících. -Vezme se náplast.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Testování léků a kosmetiky na zvířatech.. Testování kosmetiky na zvířatech  Jak to chodí:  Jak se testují různé prípravky na králících. -Vezme se náplast."— Transkript prezentace:

1 Testování léků a kosmetiky na zvířatech.

2 Testování kosmetiky na zvířatech  Jak to chodí:  Jak se testují různé prípravky na králících. -Vezme se náplast a nalepí se králíkovi na kožich a strhne se, pek se vezme druhá náplast nalepí se na to samé místo a zas se strhne a tak to pokračuje dokud nejsou videt žebra...... (A takhle to chodí ve všech laboratořích. Toto se dělá jen u králíků, protože jako jediní mají stejně citlivou kůži jako člověk.)  Jak se testují přípravky na kočkách. - Nejprve se kočce sážou nohy, aby se nemohla hýbat. Pak kočce se kočce zalepí oči, aby je nemohla zavřít a se pak jí naleje např. Šampon do očí a testuje se jek moc jí šampon dráždí oči. ( Pravděpodobnost, že kočka oslepne?.... 100%) A TO JE JEN ZLOMEK CO SE DĚJE V LABORATOŘÍCH NA VÝVOJ KOSMETIKY. Citace: Pomoc [online]. 2006 [cit. 2008-02-18]. Dostupný z WWW:.

3

4

5 Firmy,které testují kosmetiku na zvířatech  Max Factor  Nivea  Lobbelo  Palmolive  Laby speed stick  Rommel  Sunsilk  Dove  Wella......

6 Testování léků na zvířatech  Prasata se svítícími kopýtky : Jak jistě víte, vědcům se podařilo "vytvořit" čuníky, kteří mají část své DNA ze světélkujících medúz. Díky tomuto zásahu zelená prasátka ve tmě září. Zásahy do DNA v budoucnu budou nedílnou součástí při léčbě dědičných chorob. Ale je opravdu mít svítící prasátka, kočky, ryby....  Podle mého názoru testování léků na zvířatech v určitých mezích není nic špatného, ale namělo by se toho zneužívat!!!!!!  Citace: Magazín.cz [online]. 2008 [cit. 2008-02-19]. Dostupný z WWW:.

7 . ..

8 Zvířata by neměla trpět jen, abychom měli lepší make-up, šampon na větší objem vlasů nebo krém proti stárnutí! ..


Stáhnout ppt "Testování léků a kosmetiky na zvířatech.. Testování kosmetiky na zvířatech  Jak to chodí:  Jak se testují různé prípravky na králících. -Vezme se náplast."

Podobné prezentace


Reklamy Google