Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

„ Technika je zábava “ Projekt - zapojeno dvacet základních škol Karlovarského kraje včetně ZŠ a MŠ Pernink a cílem tohoto projektu je přiblížit žákům.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "„ Technika je zábava “ Projekt - zapojeno dvacet základních škol Karlovarského kraje včetně ZŠ a MŠ Pernink a cílem tohoto projektu je přiblížit žákům."— Transkript prezentace:

1 „ Technika je zábava “ Projekt - zapojeno dvacet základních škol Karlovarského kraje včetně ZŠ a MŠ Pernink a cílem tohoto projektu je přiblížit žákům 8.a 9.ročníků techniku zábavnou formou.

2 Elektrárna TUŠIMICE 2.červen 2014

3 Exkurze Ráno v 7.45 h jsme od základní školy v Perninku odjížděli autobusem do Ostrova, kde jsme vyzvedli zbytek naší výpravy a vydali jsme se na exkurzi do Tušimic. Ve vstupním vestibulu uhelné elektrárny jsme obdrželi vesty s nápisem návštěva a po nasazení bezpečnostní přilby jsme teprve mohli vstoupit do areálu. Bylo si co prohlížet ! Vysoké budovy, samá potrubí, přepravní pásy a ty ohromné chladící věže !

4 Dá se po těch kovových schodech stoupat nahoru?

5 Posloucháme odborný a velice podrobný výklad.

6 Doprava uhlí ke zpracování.

7 Uložiště uhlí ke zpracování.

8

9 Součástí exkurze je i výstup na střechu kotelny.

10 Ze střechy je nádherný výhled na okolní krajinu.

11 Budovy uvnitř areálu.

12 Do těch malých dveří nahoře ( chladicí věž) za chvíli vstoupíme, až budeme vycházet, budeme osprchovaní. Výborný zážitek.

13 Tak tady možná budeme jednou pracovat.

14 Exkurze byla zajímavá.

15 Zase příště.


Stáhnout ppt "„ Technika je zábava “ Projekt - zapojeno dvacet základních škol Karlovarského kraje včetně ZŠ a MŠ Pernink a cílem tohoto projektu je přiblížit žákům."

Podobné prezentace


Reklamy Google