Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vytvoření vlastního profilu „avatara“ Bc. Jarmila Havelková.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vytvoření vlastního profilu „avatara“ Bc. Jarmila Havelková."— Transkript prezentace:

1 Vytvoření vlastního profilu „avatara“ Bc. Jarmila Havelková

2 Vytvoření profilu K vytvoření vlastního profilu – svého avatara je nutno navštívit tento webový odkaz => https://join.secondlife.com https://join.secondlife.com Instrukce jsou uvedeny v anglickém jazyce, uživatel si vystačí se základní znalostí AJ

3 1. Tell us About Yourself V této části uvedete základní „reálné“ informace o své osobě: Real Life First Name – křestní jméno Real Life Last Name – příjmení Email Address – emailová adresa Confirm Email Address – potvrzení emailové adresy I live in (country) – žiji ve (státě) I was born – narodila jsem se … I am (female, male) – jsem (muž, žena)

4 First, Tell us About Yourself

5 2. Create your Second Life Personality Zde si vytvoříte svou vlastní SL osobnost Your username includes a first and last name. Each last name is available for a limited time. Choose a first name to see which last names are available now! Vaše uživatelské jméno zahrnuje křestní jméno a příjmení. Každé příjmení je dostupné pouze po určitou dobu. Vyberte si křestní jméno, abyste viděli které z příjmení jsou dostupná. Křestní jména si tedy volíte sami, příjmení vybíráte z přednastaveného seznamu

6 Create your Second Life Personality Nyní si zvolíte své křestní jméno – skutečné jméno, přezdívku, zkratku jména (Create a First Name) Následně ze seznamu pod kolonkou Find Last Names vygenerujete dostupná příjmení – zvolíte.

7 Create your Second Life Personality Pro vstup do SL je nutné zadat heslo. Zvolte takové, které si snadno zapamatujete a takové, které nebude moci nikdo zneužít. Create a Password – vytvořit heslo Confirm a Password – potvrdit heslo

8 Create your Second Life Personality Následuje výběr počátečního vzhledu avatara Click on images below to select a starting look. Once in Second Life, you can change your appearance, or shop for a whole new look. Kliknutím na obrázek níže vyberete počáteční vzhled. Jakmile budete v SL, můžete měnit vizáž nebo si „koupit“ úplně novou podobu.

9 Create your Second Life Personality

10 Just a Few More Details… A nyní už jen pár detailů… V případě zapomenutí hesla se nabízí možnost kontrolní otázky, na kterou byste měli znát odpověď pouze Vy. What city were you born in? - Ve kterém městě ses narodil/a? What is you mother´s maiden name? - Jaké je matčino rodné jméno? What street did you grow up on? – Ve které ulici jsi vyrůstal/a? What is the title of you favorite book? – Jaká je tvá oblíbená kniha? What is you favourite vacation spot? – Jaké je tvé oblíbené rekreační místo? What is you pet´s name? – Jaké je jméno tvého domácího mazlíčka?

11 Just a Few More Details… Po vyplnění všech předchozích jmenovaných údajů potvrdíte tlačítkem Create Your Account.

12 Vytvoření profilu – avatara Po potvrzení Vám bude na email, který jste uvedli v registraci, zaslán aktivační odkaz. Ten potvrdíte a načte se Vám uvítací stránka pro vstup do tutorialu – průvodce pro začátečníky v SL – nebo si rovnou vyberete určitou tématickou skupinu, kam se zařadíte.

13 Your Second Life account has been activated!

14 Vstupujeme do SL… Již máte nainstalovaný software určený ke spuštění SL Vyplňte uživatelské jméno, heslo a zalogujte se … šťastnou cestu do SL!

15


Stáhnout ppt "Vytvoření vlastního profilu „avatara“ Bc. Jarmila Havelková."

Podobné prezentace


Reklamy Google