Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

NENÍ OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE SEO. Co je to SEO? Optimalizace pro vyhledávače je stejný nesmysl jako Optimalizováno pro MSIE verze 6 SEO je zvýšení.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "NENÍ OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE SEO. Co je to SEO? Optimalizace pro vyhledávače je stejný nesmysl jako Optimalizováno pro MSIE verze 6 SEO je zvýšení."— Transkript prezentace:

1 NENÍ OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE SEO

2 Co je to SEO? Optimalizace pro vyhledávače je stejný nesmysl jako Optimalizováno pro MSIE verze 6 SEO je zvýšení relevantní návštěvnosti z přirozených výsledků vyhledávání

3 Slavné SEO mýty 3 garance první strany, nebo pozice registrace do tisíce katalogů SEO lišty stránka Partneři zapněte to SEO!

4 Jak na úspěšné SEO? 4 Využijte Dlouhý ocas Obsah je král Hledejte příležitosti mimo vyhledávače

5 Dlouhý ocas a web Lázní Dolní Lipová 5 leden 2011: klíčových slov leden-únor: klíčových slov leden-červen: klíčových slov / návštěv A. Prvních 5 klíčových slov: návštěv B. Zbylá klíčová slova: návštěv A. Objednávka on-line: 58 B. Objednávka on-line:

6 Zoner Inshop a SEO 6 krásné URL jedinečné titulky, názvy stránek jedinečné popisy zboží vlastní „Description“ přesměrování domén

7 Miloslav Ondilla Děkuji za dotazy a pozornost.


Stáhnout ppt "NENÍ OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE SEO. Co je to SEO? Optimalizace pro vyhledávače je stejný nesmysl jako Optimalizováno pro MSIE verze 6 SEO je zvýšení."

Podobné prezentace


Reklamy Google