Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

B A N Á N KM ED V Í D E JA B L K O O Ř E CH V L O Č K A J E Ž E K S R N E C S T R O M Ž A L U D Š I Š K A Č Á P P R A S E Š P A Č E K.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "B A N Á N KM ED V Í D E JA B L K O O Ř E CH V L O Č K A J E Ž E K S R N E C S T R O M Ž A L U D Š I Š K A Č Á P P R A S E Š P A Č E K."— Transkript prezentace:

1

2 B A N Á N KM ED V Í D E JA B L K O O Ř E CH

3

4 V L O Č K A J E Ž E K S R N E C S T R O M Ž A L U D Š I Š K A Č Á P P R A S E Š P A Č E K

5 http://www.mlp.cz/pohadky/

6 ČERTE, ČERTE, ČERTÍKU, ČERNÁ KOČKA NA MLÍKU, ČARUJ, ČARUJ, VYČARUJ MI, ČOKOLÁDU Z PERNÍKU. A TY ČERTE ROHATÝ OCAS MÁŠ AŽ NA PATY. KDO BY SE TĚ BÁL? JDI ZAS O DŮM DÁL. ČERT SEDÍ NA SILNICI, ČÁRY MÁRY ČARUJE. ČEŇKA CHYTL ZA ČEPICI, ČENĚK BRUČÍ, HUDRUJE. NIKOMU TAK DOBŘE NENÍ JAKO ČERTŮM V PEKLE. DŘÍVÍ NIKDY NEKUPUJÍ A SEDAJÍ V TEPLE. ČERTÍKU BERTÍKU, CO TO NESEŠ V PYTLÍKU, ČERTÍKU BERTÍKU, CO V TOM PYTLI MÁŠ? JE TO MYŠ, ČERNÁ MYŠ SNAD SE KLUKA NEBOJÍŠ? JE TO MYŠ, ČERNÁ MYŠ JEN POJĎ KLUKU BLÍŽ.

7 CO VÍME O ČERTECH TO JE MI ZÁHADA. NIKDO NIKDY NEVIDĚL ČERTA, A PŘECI VÍME, JAK VYPADÁ. MÁ KOPYTO NA JEDNÉ NOZE A UMÍ LÉTAT PO OBLOZE. MÁ ROHY A OHÁŇKOU MÁVÁ. KDEPAK, TO NENÍ KRÁVA. VÍME, ŽE BYDLÍ V PEKLE. A VÍME, ŽE ŽÁDNÉ PEKLO NENÍ. A VÍME, ŽE HUDRUJE VZTEKLE ASI TAKHLE: BLEBLE BLEBLE. A VÍME, ŽE SMRDÍ SÍROU, PROLETÍ KOMÍNEM I JINOU DÍROU. A VÍME, ŽE JE HROZNĚ STARÝ A HLOUPÝ A ZLÝ. A PROVÁDÍ ČÁRY A JE STRAŠNĚ CHLUPATÝ. KAŽDÝ HO UMÍ POPSAT OD HLAVY AŽ PO PATY. KDO VÍ, ČÍ JE TO VINA. BUDE V TOM NĚJAKÁ ČERTOVINA. NIKDY NIKDO NEVIDĚL ČERTA, A VŠICHNI VÍME, JAK VYPADÁ. TO JE MI ZÁHADA.

8 ČERTOVSKÁ RČENÍ UP SAL SE _________ NEMALUJ ČERTA NA________. CO JE________, TO JE ČERTEM. KOHO TO SEM ČERTI __________. VENKU SE VŠICHNI ČERTI______. ČERT ABY TO _______. ________S NÍM VŠICHNI ČERTI. ČERT NIKDY___________. ČERTU. ZEĎ ŠEPTE M NESOU ŽENÍ VZAL ŠIJÍ NESPÍ

9 http://www.projektprvouka.cz/


Stáhnout ppt "B A N Á N KM ED V Í D E JA B L K O O Ř E CH V L O Č K A J E Ž E K S R N E C S T R O M Ž A L U D Š I Š K A Č Á P P R A S E Š P A Č E K."

Podobné prezentace


Reklamy Google