Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

B N N A Á E V D K E Í D M O Ř O E CH L B A K J.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "B N N A Á E V D K E Í D M O Ř O E CH L B A K J."— Transkript prezentace:

1

2 B N N A Á E V D K E Í D M O Ř O E CH L B A K J

3

4 V L O Č K A S R N E C S T R O M Ž A L U D Č Á P Š P A Č E K J E Ž E K Š I Š K A P R A S E

5

6 A TY ČERTE ROHATÝ OCAS MÁŠ AŽ NA PATY. KDO BY SE TĚ BÁL? JDI ZAS O DŮM DÁL. ČERTE, ČERTE, ČERTÍKU, ČERNÁ KOČKA NA MLÍKU, ČARUJ, ČARUJ, VYČARUJ MI, ČOKOLÁDU Z PERNÍKU. ČERT SEDÍ NA SILNICI, ČÁRY MÁRY ČARUJE. ČEŇKA CHYTL ZA ČEPICI, ČENĚK BRUČÍ, HUDRUJE. ČERTÍKU BERTÍKU, CO TO NESEŠ V PYTLÍKU, ČERTÍKU BERTÍKU, CO V TOM PYTLI MÁŠ? JE TO MYŠ, ČERNÁ MYŠ SNAD SE KLUKA NEBOJÍŠ? JEN POJĎ KLUKU BLÍŽ. NIKOMU TAK DOBŘE NENÍ JAKO ČERTŮM V PEKLE. DŘÍVÍ NIKDY NEKUPUJÍ A SEDAJÍ V TEPLE.

7 CO VÍME O ČERTECH TO JE MI ZÁHADA. NIKDO NIKDY NEVIDĚL ČERTA, A PŘECI VÍME, JAK VYPADÁ. MÁ KOPYTO NA JEDNÉ NOZE A UMÍ LÉTAT PO OBLOZE. MÁ ROHY A OHÁŇKOU MÁVÁ. KDEPAK, TO NENÍ KRÁVA. VÍME, ŽE BYDLÍ V PEKLE. A VÍME, ŽE ŽÁDNÉ PEKLO NENÍ. A VÍME, ŽE HUDRUJE VZTEKLE ASI TAKHLE: BLEBLE BLEBLE. A VÍME, ŽE SMRDÍ SÍROU, PROLETÍ KOMÍNEM I JINOU DÍROU. A VÍME, ŽE JE HROZNĚ STARÝ A HLOUPÝ A ZLÝ. A PROVÁDÍ ČÁRY A JE STRAŠNĚ CHLUPATÝ. KAŽDÝ HO UMÍ POPSAT OD HLAVY AŽ PO PATY. KDO VÍ, ČÍ JE TO VINA. BUDE V TOM NĚJAKÁ ČERTOVINA. NIKDY NIKDO NEVIDĚL ČERTA, A VŠICHNI VÍME, JAK VYPADÁ. TO JE MI ZÁHADA.

8 ČERTOVSKÁ RČENÍ UPSAL SE _________ NESPÍ ŠEPTEM
NEMALUJ ČERTA NA________. CO JE________, TO JE ČERTEM. KOHO TO SEM ČERTI __________. VENKU SE VŠICHNI ČERTI______. ČERT ABY TO _______. ________S NÍM VŠICHNI ČERTI. ČERT NIKDY___________. NESPÍ ŠEPTEM ČERTU. ZEĎ NESOU ŽENÍ VZAL ŠIJÍ NESPÍ

9


Stáhnout ppt "B N N A Á E V D K E Í D M O Ř O E CH L B A K J."

Podobné prezentace


Reklamy Google