Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Rozsáhlé zdroje článků z odborných periodik Martina Machátová Moravská zemská knihovna v Brně Tel.: 541 646 170 Poslední.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Rozsáhlé zdroje článků z odborných periodik Martina Machátová Moravská zemská knihovna v Brně Tel.: 541 646 170 Poslední."— Transkript prezentace:

1 Rozsáhlé zdroje článků z odborných periodik Martina Machátová Moravská zemská knihovna v Brně Tel.: Poslední aktualizace: 3. prosince 2014

2 Academic Journals Database Obsahuje 1,28 mil. časopiseckých článků z mezinárodně uznávaných časopisů.

3 Výsledky

4 Bibliografický záznam

5 JournalTOCs Pokrývá asi časopisů od více než vydavatelů, z toho je více než titulů s otevřeným přístupem. Při vyhledávání lze používat - operátory AND, OR a NOT, -* pro pravostranné rozšíření, - dvojité horní uvozovky pro frázi.

6

7 JournalTOCs Výsledky

8 Project MUSE Zaměřen na společenské a sociální vědy, umění a lékařství. Zpřístupňuje literaturu od vydavatelství při univerzitách a vědeckých společnostech. Některé dokumenty jsou volně přístupné. Pokrývá více než časopiseckých článků a kapitol od více než 200 vydavatelů od r Při vyhledávání lze používat booleovské operátory AND, OR a NOT, oboustranné horní uvozovky pro frázi a * pro pravostranné rozšíření.

9

10 Project MUSE Výsledky

11 Project MUSE Bibliografický záznam

12 Project MUSE Pokročilé vyhledávání


Stáhnout ppt "Rozsáhlé zdroje článků z odborných periodik Martina Machátová Moravská zemská knihovna v Brně Tel.: 541 646 170 Poslední."

Podobné prezentace


Reklamy Google