Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Giftisimo – „Dokonalé balení“. Služba – která šetří čas !!! Historie firmy Giftisimo s.r.o., síť provozoven dárkové balicí služby, působí na českém trhu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Giftisimo – „Dokonalé balení“. Služba – která šetří čas !!! Historie firmy Giftisimo s.r.o., síť provozoven dárkové balicí služby, působí na českém trhu."— Transkript prezentace:

1 Giftisimo – „Dokonalé balení“

2 Služba – která šetří čas !!! Historie firmy Giftisimo s.r.o., síť provozoven dárkové balicí služby, působí na českém trhu již od roku 2001. V současné době disponujeme sedmi stálými provozovnami v Čechách a jedné na Slovensku. V letošním roce otevíráme pobočky také v Německu a v Rakousku. Naše hodnoty zakládáme si na vynikajícím zákaznickém servisu – poradíme, vyřešíme balicí potřeby ladíme podle aktuálních módních trendů – udáváme styl podporujeme chráněné dílny S naším dárkem ZAUJMETE

3

4 Sortiment GIFTISIMA Balicí papíry Balicí papíry, které pro Vás čtyřikrát ročně dovážíme z Itálie a Německa, vynikají jak svou vysokou kvalitou, tak i netradičním zpracováním – jemně embossovaným potiskem. Ručně vyráběné krabice Krabičky pro Vás zhotovíme v jakémkoliv zvoleném tvaru a rozměru. Na výrobě se podílejí handicapované osoby, takže koupí podpoříte jejich zaměstnávání. Elegantní stuhy Široká paleta plastových i látkových stuh uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Balení do šátků technikou furoshiki Jako jediní v České republice letos představujeme novinku – dárkové balení do šátků japonskou technikou furoshiki.

5

6 Možnosti spolupráce s Giftisimem Otevřte si vlastní kiosek - FRANCHIZING – Také možnost Store in store – A nebo si nás najměte a my vše zajistíme :) Zaujměte své obchodní partery nejlépe zabaleným dárkem – Možnost firemních barev, log – Výroba krabic Ušetřete čas svým zaměstnancům (klientům) s balením dárků – Poukazy na balení dárků A nebo Vás můžeme naučit balit dárky :)

7

8 Kde nás najdete? Stálé provozovnyVánoční provozovnyPraha Arkády PankrácGalerie Butovice Atrium FloraNákupní galerie Myslbek Centrum Chodov Metropole ZličínBrno Nový SmíchovOlympia Brno Tesco MyGalerie Vaňkovka PardubiceOstrava Afi Palace PardubiceNová KarolinaBratislava Aupark BratislavaAvion Central Bratislava Polus City Center Vídeň Shopping City Süd Donauzentrum

9


Stáhnout ppt "Giftisimo – „Dokonalé balení“. Služba – která šetří čas !!! Historie firmy Giftisimo s.r.o., síť provozoven dárkové balicí služby, působí na českém trhu."

Podobné prezentace


Reklamy Google