Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU STARŠÍ ŽÁCI 1. PROSINCE 2014 Žáci naší školy dosáhli po mnoha letech vynikajícího úspěchu na sportovním poli. V okresním finále.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU STARŠÍ ŽÁCI 1. PROSINCE 2014 Žáci naší školy dosáhli po mnoha letech vynikajícího úspěchu na sportovním poli. V okresním finále."— Transkript prezentace:

1 OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU STARŠÍ ŽÁCI 1. PROSINCE 2014 Žáci naší školy dosáhli po mnoha letech vynikajícího úspěchu na sportovním poli. V okresním finále ve florbalu starších žáků nenechali nikoho na pochybách, že v letošním roce se sešel velmi dobrý kolektiv, který svým bojovným duchem a uměním myslí na vyšší příčky. To se ve Vsetíně 1.prosince potvrdilo. Po velmi vypjatých a fyzicky náročných pěti utkáních nechali za sebou týmy škol ze Vsetínska, Rožnovska, Horno Lidečska a Valašsko Meziříčska. No prostě okres VYHRÁLI a postoupili do krajského kola, které se pravděpodobně uskuteční v polovině ledna příštího roku v Uherském Brodě. Blahopřejeme

2

3

4 … a jsme v KRAJI

5 … tak chutná zlato

6 Stojící: Jan Petrů, Dominik Zápeca, Jakub Holiš, Roman Brňovják, Lumír Mocňák, Radovan Valášek Klečící: Jan Palacký, Tomáš Sýkora, Šimon Kuchařík, Zdeněk Němeček Sedící: Filip Jurka


Stáhnout ppt "OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU STARŠÍ ŽÁCI 1. PROSINCE 2014 Žáci naší školy dosáhli po mnoha letech vynikajícího úspěchu na sportovním poli. V okresním finále."

Podobné prezentace


Reklamy Google